Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz negro #23 üzenetére

    Én se nagyon értettem az érvelését, ahogy az első hozzászólóét se. (egyáltalán, hogy lehet ennyire vakon megvenni, beleképzelni valamit, ami sose készült olyannak, aztán kicsapni a hisztit...)
    Mindent előre elmondtak a készítők, mit-miért-hogyan. Ahogy azt is, hogy a harcrendszert és az útkeresést is szándékosan hagyták úgy, ahogy 25 évvel ezelőtt a Westwood megcsinálta. Az volt a céljuk, hogy kipofozzák kicsit a régi játékot, és a részemről magasan felülmúlták a várakozásaimat. Az egységek, az épületek, a táj is, mind- mind nagyon pofásan festenek, látszik, hogy nem csak munkaórát öltek bele, hanem kreatívak is voltak a felújítás során, hiszen szinte mindent picit át is rajzoltak, miközben megőrizték az eredeti fílinget.

    Én is nagyon vágyom már egy új C&C-re, de akár még RA2 / TS Remaster is jöhet, mert a srácok/ lányok nagyon ráéreztek erre.

    A magam részéről akármennyire is imádtam a jelenleg kiadott Collection eredeti darabjait, az akkori megoldásokat már néha én is a világ f***ra kivánom :D A RA2/ TS játékmenete már sokkal inkább fluidabb lett - ezt már annak idején is éreztem, szóval remélem azok lesznek a következők.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák