Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz oriic #9 üzenetére

    De írtam, hogy a Red Alert 2-vel foglalkoztam a legtöbbet, a többivel alig, szóval nem mondanám fannak magam. 1997-ben 4-5 alkalom multi se tett fanná. :)
    Ahogy írtam a véleményem arra épül, hogy világos volt a kommunikációjuk, mi is az új változat, és úgy gondoltam ennyiért nagyon korrekt. Persze előtte rengeteg véleményt elolvastam, hogyan is sikerült, sajnos volt már idén mellényúlásom.
    Meg arra is épült, hogy nincs igaza az első hsz-nek abban a tekintetben, hogy kóklerek mert ezt, így adták ki. Azért mert ő csalódott, mást várt, még nem tehetségtelenek a fejlesztők.

    (#13) kikikirly: Egy szóval nem írtam, hogy nem lenne igény, azt írtam, hogy kinyírták a franchiset. :) Az, hogy ilyen pozitív fogadtatása van a remasterednek épp azt bizonyítja, hogy van rá igény.
    Írtam is: "Valahol a cégnél sikerült meggyőzni pár embert, hogy van egy franchise rengeteg régi rajongóval, akiknek megfelelő tálalásban el lehet adni valami régi játékot. :)"

    A Factorio nem RTS, szerintem célszerűbb egy játékot a saját műfaján belül hasonlítgatni.

    Részemről befejeztem remélem így érthetőbb az álláspontom!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák