Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Cifu #82 üzenetére

    "Itt ugyanolyan gond van..."

    Persze, ezt mondom én is. A pénz pénz pénz... Kizárólag. De ahhoz, hogy pénz-pénz-pénz legyen ahhoz kell a vásárló is! Akinek van agya. És nyilván a számára jobb megoldásért fog pénzt adni. Ergo ha a kiadók nem igazodnak akkor bukják azt is ami még megvan vagy meglehetne.

    "Ez csak akkor zavar, ha teljesen ki akarod maxolni a játékot."

    Mondjuk annyira nem ismerem az ilyen rendszereket. Az itt elhangzottak alapján már a normális játékélményhez is jócskán fizetni kell, nem csak a tényleg extra cuccokért. Szóval nem tudom, jó lenne konkretizálni, hogy mondjuk egy CNC szintű stratégiai játék esetében mi az ami adott Free és mi az amiért csak megvenni lehet. Mert ahogy korábban elhangzott is az arany színű tankért én se fizetnék egy centet se pluszba. :) De ha mondjuk online már mindenki 3-as szintű tankkal tolja én meg még mindig csak 1-es szinten vagyok és a két másik szint fizetős(!) akkor én se tudok mit tenni ha játékélményt is akarok magamnak (nem csak, hogy legyakjanak..) :).

    @djculture:

    Na igen. De azon a részen élőknek szerintem a full hd videózás az egyik legkisebb gondjuk. :) De felőlem mehetne párhuzamosan is a kettő, ahol elérhető. Nyilván ahol 0,5Mbit az átlag letöltési sebesség, azok nem is fognak 10-20GB-os FullHD filmeket lecuppantani a torrentről. (legalábbis jóval kisebb mértékben, mint itt)

    @Direct:
    Na mondjuk a TF2-t nem ismerem... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák