Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz rupert #6 üzenetére

    Mondhatni 5%-al ha szebb a dx11-es verzió... a helyzet ugyanaz mint dirt2-nél a dx9-es képeket elmosták annyira amennyira még nem pofátlanság.

  • BalaNce87

    addikt

    válasz keIdor #12 üzenetére

    Nem bántásképp mondom, de pont te mondod, amikor minden évben megveszed a call of duty-kat:) ott teljesen ugyanez a helyzet, persze ha tetszik megértem csak én nem 1 évre veszek játékot hogy utána elfelejtsem és menjen a "virtuális" kukába. A téma meg már kilett tárgyalva F1 fórumán, és én még mindig úgy vagyok ezzel hogy 1 év alatt NEM lehet új játékot csinálni, de úgy szól a mondás hogy hülye mindig lesz aki megveszi. Aki ésszel vásárol az egyszerűen nem vesz meg ilyen dolgokat, mert baromira felesleges. Két évente se lenne túl sok értelme, mert egy ilyen játékba nem lehet annyi pluszt tenni hogy megérje, az F1 egyszerű mint az 1X1, nem lehet és nem is kell túlbonyolítani. Én meg azért nem fizetek egy 10-est mert egy két pilóta átigazolt más csapathoz meg pár szabály módosult, ez egy 200 megás patche beleférne. Aki megveszi minden évbe az egyszerűen telhetetlen és kényszert érez magában hogy ezt megkell vennem. Nyilván nem kell megvenni, de valahogy mégis ott lesz az eladási listák élén... és én hiába maradnék az előző résznél, ennél szerintem pont az lenne hogy mivel új rész ezért mindenki azzal akar majd játszani így az előző rész háttérbe szorulna.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz #08052480 #17 üzenetére

    A codot azért hoztam fel, mert tudom róla hogy megszokta venni mindem évben. A két játékot senki nem hasonlította össze, de a lényegen nem változtat évente jelennek meg az újabb részek. Tényleg látszik hogy most mindenképp belém akartál kötni mert megcsillant a szemed a codon. Kevesebb nem lesz az a bizonyos ember, de nekem ne mondd már meg azt hogy az ésszel vesz játékot, aki minden évben ugyanazért fizet, ha neked ez megér 10ezret nyugodtan csináld, pláne ha van miből, de ilyen apróságokért ne haragudj de fizet a f...om. Amíg nemtudnak odatenni rendesen és azt mondom hogy húú ez tényleg iszonyat mód megcsinálták addig felesleges ezt a témát feszegetni, hiába csinálja más attól még az ugyanaz a játék marad.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz #08052480 #21 üzenetére

    Hát ha ennyire szükségét érzi hogy neki mindenképp kell az újabb rész, tegye, csődbe nem fog menni, de azért kidobni egy 10-est hogy játszogassak vele, szerintem felesleges. De komolyan figyeljél már légy oly szives, leírtam miért azt hoztam fel, mert a helyzet ugyanaz mint fifánál, de azért írtam azt mert ő nem a fifát veszi meg évente hanem a codot, ebből most mi nem érhető? Most már akárhol említést teszek a codról akkor kapok valamit meglepetést? tényleg ne csináld már, ez szerinted nem vicces? Ne azért oktassál ki mert a cod ott volt, hanem akkor a témához szóljál is valamit, vagy most így plusz indokot éreztél mert megemlítettem a codot is? így már jogosabbnak érezted a leszólást? Te jössz megint vitatkozni és én vagyok a hihetetlen?

    Balika: Nekem a cod5 az olyan volt mintha a cod4-et megfogták volna és átpakoltál volna II. világháborús környezetbe, a multija elment, de nem volt 1 db egyedi ötlete se.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Balika23hun #26 üzenetére

    Te hallod figyelsz te egyáltalán, komolyan mondom :U ki a l...asz beszélt a codról, egy rossz szót nem írtam a játékról, zseniálisak vagytok, nice. Azért ezt kihozni a mondandomból, hát tényleg egy tapsot mindenképp megér. Hidd el én is unom már ezt az ok nélküli leugatást, nem is a codról volt szó, én csak ahhoz hasonlítottam hogy az jóra nem vezet hogy egy sorozatot évente dobnak ki, lehet ez valakinek tetszik nekem nem. Eszem ágába se volt monológot levezetni most hogy nem éri meg stb, tudom mert én is unom már magamat, ezért se értem most ez az egész hogy jön ide?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák