Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz keIdor #12 üzenetére

    Nem bántásképp mondom, de pont te mondod, amikor minden évben megveszed a call of duty-kat:) ott teljesen ugyanez a helyzet, persze ha tetszik megértem csak én nem 1 évre veszek játékot hogy utána elfelejtsem és menjen a "virtuális" kukába. A téma meg már kilett tárgyalva F1 fórumán, és én még mindig úgy vagyok ezzel hogy 1 év alatt NEM lehet új játékot csinálni, de úgy szól a mondás hogy hülye mindig lesz aki megveszi. Aki ésszel vásárol az egyszerűen nem vesz meg ilyen dolgokat, mert baromira felesleges. Két évente se lenne túl sok értelme, mert egy ilyen játékba nem lehet annyi pluszt tenni hogy megérje, az F1 egyszerű mint az 1X1, nem lehet és nem is kell túlbonyolítani. Én meg azért nem fizetek egy 10-est mert egy két pilóta átigazolt más csapathoz meg pár szabály módosult, ez egy 200 megás patche beleférne. Aki megveszi minden évbe az egyszerűen telhetetlen és kényszert érez magában hogy ezt megkell vennem. Nyilván nem kell megvenni, de valahogy mégis ott lesz az eladási listák élén... és én hiába maradnék az előző résznél, ennél szerintem pont az lenne hogy mivel új rész ezért mindenki azzal akar majd játszani így az előző rész háttérbe szorulna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák