Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz mstills #13 üzenetére

    Hát 2014-ben van egy alap elvárás, azért már nem fogok több éves játékokkal játszani, ha van sokkal szebb, jobb... Egyszer mindennek vége lesz. Pl a WoW-al is játszanak még sokan, de szerintem már 10 évvel ezelőtt sem volt egy szép játék.

    "Mi az, hogy nagyon alacsony szintű? Miben? Grafikában?"
    Igen grafikában, arról volt szó eddig is nem? De.

    "Multiplayer játékoknál az a fő tényező?"
    Ki beszélt itt multiról? Egyetlen COD-al sem multiztam, a SP vittem végig. SP-el reklámozzák, és azzal hogy milyen next-gen grafikát, elemeket csináltak a játékban... Sehol nem szokták azzal kezdeni sem a COD-ot, sem a Battlefield-et, sem a Crysis-t hogy milyen multi van benne... A SP kampánnyal lehet eladni első sorban, és a szép grafikával, ezért is ezeket hozzák előtérbe a reklámokban, trailerekben.

    Visszatérve ezek alapján a kérdésre, igen az egyik fő tényező akkor is grafika... A kutya se vette volna meg sem a Ghost-ot, sem az MW1-2-3-at ha egy CS szintű grafikával azt mondták volna, hogy "hát ez ilyen lesz, mert a grafika le van szarva, lősz és kész az élmény, mert MP...cső"

    Az tény, hogy a túlzásba vitt effektek lehetnek hátrányosak. Ez BF3-ra egyáltalán nem jellemző, a BF4-re bizonyos pályákon viszont már igen.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák