Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    Sziasztok!

    Az az igazság, hogy nem is annyira meglepő.
    Ha valakinek nagyon tetszett az egyik rész, akkor onnantól kezdve szeretne vele sokat játszani.
    Elvan vele az ember sok száz órát, már betéve ismeri a pályákat, minden fegyver meg kiegészítő megvan, stb. És jön az új rész. Ami nem sok újítást tartalmaz, de pont annyit, hogy már az agyonjátszott (ahol kialakult a függőség) rész után a játékos megvegye a következő részt is. Ráadásul erre rájátszanak a készítők, mert amint kijön az új rész abban a pillanatban elkezdik elhanyagolni az előzőt (így jártam a BO első részével, ahol hiába vettem meg minden DLC-t, ha nincsen szerver, amin lehetne játszani velük). Ráadásul eddig elfutott a játék egy kávéfőzőn is...

    Hogy a mostani résznek mi a titka? Gondolom, hogy a marketing működik az embereken, a konzolgeneráció váltással pedig kicsit szebbé is lehetett tenni a dolgot, és aki eddig XBOX360-on vagy PS3-on tolta most veszettül vágyott a régi élményre új köntösben az új konzolon.
    A PC-s társadalomnak nem volt akkora meglepcsi, sőt inkább arculcsapásként lehetett megélni a 6GB RAM-os korlátot meg a DX11 igényt. Számomra az utolsó CoD, amit megvettem a BO2 volt, ami bár nem egy rossz játék, de már nem hozta az élményt. Az MW sorozat nekem a 2. résznél véget ért (a 3-al nem voltak képes 5 óránál többet játszani, a BO2 elől meg elhappolta az időt más).

    Hogy még valamit mondjak. Nagyon szép a látványvilága minden alkalommal a CoD-oknak. Legyen szó akármelyik részről is a grafika nem nagyon bántható. Természetesen vannak szebb játékok, de általában nem a grafikával, hanem a többi (fizika, animáció, textúrák, ...) részét szokták szidni. Ez viszont folyamatosan fejlődik és kerekedik kifele. Nem állítom, hogy egy Source engine-ből nem lehetne fordulásból szebbet és gyorsabbat kihozni (lásd Titanfall jövőre), de azért szép amit évről évre kihoznak az egyébként tényleg matuzsálem korú motorból...

    Most hirtelen ennyi. :B

    Köszönöm, ha Valaki elolvasta... :R

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák