Új hozzászólás Aktív témák

  • hunmyke

    aktív tag

    válasz BalaNce87 #25 üzenetére

    COD4-el első pár körben nekem is sok bajom volt, és szidtam is. De valahogy ráéreztem egy-két fegyverre. UO-hoz vagy 2-höz azért kár hasonlítani, mert hozzájuk képest túlságosan is pörgős. És inkább kicsit csapatjáték is lett, persze ha nem TDM, vagy FFA (DM)-ről beszélünk. Ja és nem árt hozzá mikrofon meg fejhallgató. :)
    Én a változatosságot úgy oldom meg COD4-ben, hogy keresek egészen más pályákkal rendelkező szervereket függetlenül attól, hogy HC vagy nem. És a fegyvereket is sűrűn váltogatom.
    2-ben nem is igazán az mp44 hanem a PPSH volt a gyalázat. Néha pontosabb volt mint egy puska vagy sniper. UO-ban a PPSH durván szórt, célzással is 10méteren belül lehetett valakit leszedni, nem a pálya másik feléből.
    Ha visszanézek UO-ra egy hibája van a grafika, nem olyan értelemben hogy rossz vagy jó, hanem az emberek egy árnyékban szinte virítanak. 2-ben a grafika némileg javított a dolgon, 4-ben viszont sokszor észre sem venni a fűben sniperest.

    "A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

Új hozzászólás Aktív témák