Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanley-B.

    őstag

    Ez csak egy dologra megy ki; hogy sokan megijedjenek és kifizessék. Bár szerintem igen kevesen lesznek. Az élet rengeteg területén bevett szokás ez, szerencsére egyre kevésbé működik.
    (hozzuk haza a külföldi rendszámot, mert irgum burgum, offshore bevételeket valljuk be mert ihaj csuhaj stb).

    A kártérítéshez pedig: a szóban benne van, hogy kár. Mi a kár? Ami valamilyen magatartás következtében másnak veszteséget hozott. Mi tehát egy reális kártérítési igény? Az, ha kifizettetik a játék árát és azt az összeget, amelybe KONKRÉTAN annak az egy darab felszólításnak az elkészítése és kiküldése került. Tehát ha a külsős cég 10000 dollárért vállalta a dolgot és 5000 levelet küldtek ki, akkor a játék ára + 2 dollár + a levél előállítása és kiküldése. Efelett minden beszedett pénz profit már.

    Ez az összeg inkább büntetés néven állná meg a helyét, viszont azt kirónia nincs joga egyik cégnek sem a kettő közül.

    Ja és a harczosoknak mondom, hogy van joga természetesen a játékkészítőknek is, de ha a más csal, csaljunk mi is elvet korrektnek tartjátok, gratulálok... Mert szerintem az, hogy kinyomozzuk netes jelenlét alapján valakinek a címét, majd azt felhasználjuk levél postázásához, hát, erősen súrolja a legalitás fogalmát.

    Mondom mindezt úgy, hogy nagyon szerettem mindkét The Witcher résszel játszani, bár csak az első van meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák