Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz csabedly #16 üzenetére

    "magyar vagyok kell a warez"
    Huhh, ez megütött. :U

    Ha magyar vagy akkor gyere a magyar - román meccsre. ;]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • Bogre

    tag

    válasz csabedly #16 üzenetére

    Végre! :D Sejtettem, hogy valaki ezért az összecsapott hozzászólásomért beszól! :D Nézzük :

    Nem szoktam hozzászólni, de most nem tudtam megállni (xbox védelmében)
    A warez dolog egy hülyesség meg kell nézni külföldi torrent oldalakon 1 új cimnél 2-3000 ember tölti maximum , ami egy több millios példányszámú játéknál igencsak elenyésző.
    - Ez baromira nem mérvadó... nézd meg Mo-n mennyi sima és 360 fogyott...
    Meg nekem ne mondja senki ,hogy egy amerikai tizenéves aki MAC-en is max a safarit tudja használni majd nekiáll duplarétegü lemezeket külömböző programokkal kiírkálni!!
    - De megteszik sokan, mert olcsó
    Szerintem a PS3 akkor se menne jobban ha lenne rá warez max magyarországon lenne belöle annyi mint boxból, de a világra ezt nem vetiteném ki!!!
    - De, jobban menne, ha egy árban lennének, nem Xboxot venne a nép...
    Nintendó meg 1 kalap kaki,
    - ja... egy jó nagy kalap kakit hoz a Nintendónak az eddigi eladott közel 60 millió eladott példányszámával, és ez még csak a gép...
    ott hever a polcon, party gép ,egyedül semmire sem jó
    - ezt megcáfolnám, én nem azért játszok vele, hogy kiröhögjek másokat, és egyedül is elég nagy élmény!!
    (magadban csak nem röhögsz azzon hogy hadonászól, ha egyátalán kell,mert a játékok 90%-ban nincs is kihasználva).
    - Valóban nincs minden játékban kihasználva, azok nem is annyira jók, de amik kihasználják, azok fantasztikusak!

    "Amig nem jelent meg minden játék mindenhol, addig a legjobb cimek itt jelentek meg." akkor ezek szerint a kazeta a legjobb csak kárhogy mostmár cd-n is megjelenek az albumok :)) .
    - Nem igazán értem itt mire gondolsz...
    Én is elfogult vagyok ,de 2szer meghalt a boxom cseréltem és mindig cserélni fogom, mert kifejezeten tetszik a joy,
    - Csak 2X? Milyen jó konstrukció...Megértem, hogy tetszik a joy, van olyan, akinek az amorf dolgok tetszenek
    és magyar vagyok kell a warez :DD
    - Gratulálok... erről beszéltem az elején...
    Amenyi szeny jelenik meg manapság még a duplarétegü lemezt is megsiratom,nemhogy 16000-et fizesek érte!!
    - No komment...

    Gyerünk gyerünk védd a dobozod! :U

    [ Szerkesztve ]

    Ne felejtsetek el pirospontozni! WII , PS3 Fan

  • h_mate

    tag

    válasz csabedly #24 üzenetére

    Teljes mértékben igazad van! a pc a legjobb.Csak én nem vettem egy gagyi wii-t.:D

    [ Szerkesztve ]

    Suhognak a Fuck.

Új hozzászólás Aktív témák