Új hozzászólás Aktív témák

  • csabedly

    csendes tag

    válasz Bogre #13 üzenetére

    Nem szoktam hozzászólni, de most nem tudtam megállni (xbox védelmében)
    A warez dolog egy hülyesség meg kell nézni külföldi torrent oldalakon 1 új cimnél 2-3000 ember tölti maximum , ami egy több millios példányszámú játéknál igencsak elenyésző.
    Meg nekem ne mondja senki ,hogy egy amerikai tizenéves aki MAC-en is max a safarit tudja használni majd nekiáll duplarétegü lemezeket külömböző programokkal kiírkálni!!
    Szerintem a PS3 akkor se menne jobban ha lenne rá warez max magyarországon lenne belöle annyi mint boxból, de a világra ezt nem vetiteném ki!!! Nintendó meg 1 kalap kaki, ott hever a polcon, party gép ,egyedül semmire sem jó (magadban csak nem röhögsz azzon hogy hadonászól, ha egyátalán kell,mert a játékok 90%-ban nincs is kihasználva).

    "Amig nem jelent meg minden játék mindenhol, addig a legjobb cimek itt jelentek meg." akkor ezek szerint a kazeta a legjobb csak kárhogy mostmár cd-n is megjelenek az albumok :)) .
    Én is elfogult vagyok ,de 2szer meghalt a boxom cseréltem és mindig cserélni fogom, mert kifejezeten tetszik a joy, és magyar vagyok kell a warez :DD . Amenyi szeny jelenik meg manapság még a duplarétegü lemezt is megsiratom,nemhogy 16000-et fizesek érte!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák