Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz icemad #2 üzenetére

    +1 a szakmunkákra. Igaz, ez erősen a jelenlegi helyzetre igaz, de az emberek mindig fognak festetni, burkoltatni, asztalosmunkákat igényelni, és a jó minőséget majd rosszabb időkben is lesz, aki megfizeti.

    Illetve informatikus, valamilyen szakterületre specializálva (webes technológiák, SAP, adatbázis, MI, mobil fejlesztés, stb.).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz nullpoint #13 üzenetére

    "Amit ma érdemesnek látok a környezetemből és a baráti körből, az a programozó.
    Nyugodt irodai környezet, nulla balesetveszély, jellemzően kiemelkedő fizetések még Magyarországon is."

    Napi 8-10-12 óra konstans görnyedés a monitor előtt ("40 éves kor előtt garantált a súlyos gerincprobléma." :P), rengeteg kávé, minden nap a rendelt szutyok kaja gyorsan behabzsolva, a projektek deadlinejai miatt sok-sok stressz, a munka pedig el fog kísérni haza is, főleg ha van céges telefon és laptop. Csak mondom, hogy nem úgy működik a dolog, hogy elmegy az eNber pogramozónak :)

    Aki a kétkezi munkást semmibe veszi, az az ügyfélszolgálaton is asztalt fog borogatni, az étteremben ordibál a pincérrel is, és az informatikusokat is el fogja halmozni b*szogatós ticketekkel.

    (#15) somogyib ++

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák