Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz feka007 #7 üzenetére

    Az IWnet-et nem akartam felhozni. Sajnálatos módon bíztam benne, hogy jó lesz, de a sutyerákok még a világ egyik legjobban jövedelmező játéka esetében sem képesek 4hónap után kijavítani a sok bugot és logikátlanságot benne. Alapjáraton az ötlet nem lenne rossz, de még sokat kéne rajta dolgozni, hogy igazán jó legyen.

    Személy véleményem az, hogy MW2 esetében (amennyiben jól működne IWnet) nem volna szükség a dedikált szerverekre. Játékmenet 99.9%-ban ugyanaz mint CoD4-ben, grafikai engine sem sokat változott, innentől kezdve a mapok átültetése és a fegyverskinek áthelyezése után CoD4-ben mehetne a community mod. De végülis bármelyik komolyabb modder/moddercsapat át tudná szerintem vinni ezeket hamar ha akarnák. Kár külön Laddert áldozni rá és nem azért mert sz@r lenne, csak egyszerűen nincs akkora különbség az elődhöz képest. Már meguntam a cod-ot, de összességében nem a produktum rossz, csak az IWnet gyerekbetegségei és a játékosok színvonala teszi szerintem unhatóvá és pocsékká az élményt hosszabb távon.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák