Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Na letoltam a sztorit. Kb 5 óra volt. Délelőtt kezdtem, most végeztem. Milyen Cod ez a Cod? Hát jó! Nekem többnyire tetszett a sztori. Voltak benne frankó jelenetek. Nem azt mondom, hogy sose felejtem el ezeket a jeleneteket, de jók voltak. Ami nagyon zavaró a történetben ez a kurva nagy hősiesség erőltetése. Az inkább nevetséges mint megható, vagy tökös.

    A grafika szép, nekem végig tetszett a játék. Volt pár különösen szép jelenet.

    Apróbb bugok voltak, eltűnő emberek, mozdulatlan száj duma közben. De semmi komoly.

    Szerintem ez egy jobb fajta cod. Nem emlékszem már tisztán a cod2-re, de azt csípem. Ezt a részt a mellé tenném. Olyan mint a Ryan közlemény megmentése. Egy cod-tól nem is vártam el, hogy a Schindler listája stílusában mutassa be a háborút. Nem is állna neki jól. Viszont ez a nagyon hősiesség meg nem hihető.

    Ha pontozni kellene a játékot csak a single rész alapján akkor 8/10

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák