Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyS1gn

    félisten

    válasz - = Zk = - #115 üzenetére

    Persze ha az MW2 után jönne ez, aztmondom megéri annak aki szereti a sorozatot, de így nem nyújt annyi újat hogy megérje szerintem, én meg végeztem a sorozattal mw2 óta.
    Pedig nagy reményeim voltak mikor mondták hogy új engine, mondom NA itt az esély hogy megújuljon, érdekelt is hogy mi lesz a revealen, de aztán csalódnom kellett, meg hazudtak is hogy új a motor, meg minden más is ugyan az.

    Másik oldala ahogy a fejlesztők állnak a játékhoz, vagyis ahogy nem állnak. Míg a dice kidob egy bétát amivel kockáztat (hallottam rendelés visszamondásokat) mivel sokan nemtudják a béta nem demó, meg hogy 4 hónapos volt, addíg activision csak szórja a trailereket, kiadja a játékot úgy mint a tavalyit, és kész, nem beszél a játékosbázissal, nem veszi figyelembe mit mondanak, nincs ilyen mint bf-nél hogy 5napon át napi 5óra livestream élő kérdezz felelekkel a fejlesztőkkel mint Gamescomon, síri csend, itt a játék vegyétek meg és kész. Nem érzem azt hogy számítok valamit, vagy érdekli-e őket vagy nem hogy mit gondolok, nem beszélnek a vevőik velé egy mukkot sem! Ez engem nagyon zavar, pedig szerintem az lenne a legkézenfekvőbb hogy meghallgatom mit akarnak a játékosok (nagyrészt) aztán úgy formálom a játékot, és ezzel jön a több eladás = több lóvé, amit mind tudunk hogy az EA és az Acti is szeret.

    Ne vegye ezt senki utálatnak, nincs bajom a játékkal/játékosokkal, nálam szimplán már leszerepelt és nem ér meg egy teljes értékű szoftver árat.

    Majd legközelebb talán!
    :R

    (#117) v!ct0y

    Nem lesz hibátlan, mint ahogy semmi se az, biztos nekem is meglesz az okom a sírásra ha lesz, nem vagyok totál elfogult, ne higgye azt senki!

    (#116) Ed3r_X_ SD volt a kedvencem a codban! Nem úgy értettem, hanem úgy hogy csak infatnry van! :)

    [ Szerkesztve ]

    Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Új hozzászólás Aktív témák