2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Annyian szidják, de nekem akkor is tetszik. :C

Live-Die-Respawn

(#2) paulovitsd

paulovitsd
(tag)

nállam első napos

galaxy s4, ipad 4

(#3) albert8 válasza oriic (#1) üzenetére

albert8
(addikt)

Nekem is! Úgy néz ki megint lesz végre egy jó adrenalinbomba játék. :C

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4) Shing

Shing
(őstag)

Már csak egy normális gépigényleírás hiányzik.......

Anti-hype

(#5) Ps Vita válasza oriic (#1) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Lehet szidni,meg tényleg nincs sok újítás,de simán a legpörgősebb multi élményt hozza évről évre.:K

(#6) Gergosz2 válasza oriic (#1) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

tényleg jól néz ki!

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#7) JanR

JanR
(addikt)

Tetszik, azt hiszem én is teszek egy próbát vele :)

(#8) adamssss

Grafikában jobb lesz a BF4, de sztoriban tuti, hogy a Ghost jobb lesz. A játékélmény majd elválik. Mindenesetre beszerzem.

(#9) Ryder62

Ryder62
(őstag)

Minden robban, pusztul, omlik, szétesik, csúszik, lángol, leesik, gurul, dől....

.... és kutya.

(#10) Gergosz2 válasza Shing (#4) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

hát én mérlegeltem és akárhogy mis nézem jobban jövök ki ha konzolt veszek.

(#11) tDr1v3r

tDr1v3r
(veterán)

Kell!

Remélhetőleg a dinamikus pályákról is mutatnak valamit, lassan megjelenés...

[ Szerkesztve ]

最低だ、俺って。

(#12) Đusty válasza Gergosz2 (#10) üzenetére

Đusty
(őstag)

Ezt, hogy sikerült kihozni? Én minél többet olvasgatom a konzolos topikokat annál inkább megerősödik bennem, hogy a PC a legjobb megoldás játékra. Igen nagy kár, hogy a kiadók sajnos nem így gondolják.

[ Szerkesztve ]

(#13) #52815360

(törölt tag)

Lehet itt már a kutya is akimboval fog rusholni :DD

(#14) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Évről-évre ugyanazt adják ki, csak újabb rókabőrben. Évről-évre szidom, hogy mi ez a BFX-hez képest...
...de tagadhatatlan, hogy van egy hangulata a dolognak. :N

Meh, lehet teszek egy próbát a virágboltban...

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#15) Black Dragon

Black Dragon
(addikt)

Hardened edition előrendelve, éjféli vétel megcélozva.:K

(#16) Gl4diator

Gl4diator
(tag)

A legvége olyan mintha a Gravity c. filmet nézném :)

(#17) Ryder62 válasza Gl4diator (#16) üzenetére

Ryder62
(őstag)

Az előképről nekem is az ugrott be. :)

(#18) Jakesz válasza Ryder62 (#17) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Szintúgy :)

(#19) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

2013-ban még mindig ott tartunk, hogy hozzáér a tank a kocsihoz és egyből felrobban? Uh bazz..

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#20) ricshard444

ricshard444
(veterán)

Szkeptikus vagyok a COD-dal kapcsolatban az elmúlt évek miatt, de ez most jól néz ki és remélem jó is lesz.

Vannak dolgok...

(#21) sting2 válasza Jhonny06 (#19) üzenetére

sting2
(őstag)

2013-ban ott tartunk, hogy a fél világnak fel áll a tényleg 6 éves megoldásokkal operáló COD-ra...

(#22) doddy

doddy
(tag)

Egyébként ez miért ilyen ronda? :D

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#24) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Számomra a játékélmény előrébb áll mint a grafika. Biztos hangulatos single pályája lesz, meg a multiba is találni majd megfelelő módot. Azért ha 12 ezerért nem is, de 5-6 ezerért majd később nézek egyet az apróhirdetésekbe. BO2-őt meg sem vettem, de ez valahogy jobban tetszik.

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#26) oriic válasza sting2 (#21) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

És ez miért is zavar téged?

Live-Die-Respawn

(#27) exec79

exec79
(tag)

"Minden robban, pusztul, omlik, szétesik, csúszik, lángol, leesik, gurul, dől"

Ja, ami be van scriptelve, egyébként más nem. :P ;]

(#28) Jakesz válasza oriic (#26) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Azért, mert bosszantja, hogy 5x annyit fognak eladni belőle, mint a istencsászár béjefnégyből.

(#29) a.sebi válasza Đusty (#12) üzenetére

a.sebi
(őstag)

És ki a szent sz@rt érdekel, hogy te min játszol? Miért kell minden hirnél előhozni?

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#30) v!ct0y válasza Jhonny06 (#19) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Igaziból is felrobban ;]
[link]

(#31) ricshard444 válasza v!ct0y (#30) üzenetére

ricshard444
(veterán)

:DDD Nagyon életszerű :D

Vannak dolgok...

(#32) TechArtist válasza Jakesz (#28) üzenetére

TechArtist
(aktív tag)

Legrosszabb esetben sem lesz több 1,5-2x-esnél, akármilyen sok 13 éves van,de miért nem írsz már mindjárt 10x annyit, az jobban hangzik nem?! Egyébként a 2 játék legnézettebb trailere a következő számokban fejezhető ki, ami talán előrevetít néhány dolgot:

BF4:
Nézettség: 14,920,140
Like: 243,360
Dislike: 9,697

COD:Ghosts:
Nézettség: 18,562,365
Like: 105,374
Dislike: 14,210

Kiemeltem a kedvezőbb számokat, hogy könnyebben megértsd mire gondolok. Egyébként jó példa vagy a tipikus szűk látókörű gondolkodásmód mibenlétére. (Ha nem narancs, akkor szegfű, ha nem android, akkor ios, ha nem windows, akkor linux stb...) Mintha mindenből csak 2 lenne...

[ Szerkesztve ]

(#33) gyáliSanyi válasza TechArtist (#32) üzenetére

gyáliSanyi
(őstag)

Ügyes vagy, hogy kigyűjtötted és megmutattad ezt nekünk.
Ezért cukrot érdemelsz:
http://www.youtube.com/watch?v=fWVIL33Z0Tg
:D

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#34) Jakesz válasza TechArtist (#32) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Most komolyan a YouTube trailerek nézettségéből vonsz le eladási következtetést? Az MW3-BF3 eladási statisztikát másold be inkább, az "kicsit" nagyobb képet mutat meg.

[ Szerkesztve ]

(#35) TechArtist válasza gyáliSanyi (#33) üzenetére

TechArtist
(aktív tag)

Ja, hatalmas gyűjtőmunka volt, de még mindig jobb, mint a levegőbe böfögni random számokat.

No, ez melyik játékból van? Aki először megmondja, arra áruházom a cukromat. :)

Jaka: Az azt mutatja meg, hogy azokból mennyit adtak el, semmi mást, de ezek nem azok. Ennyi erővel akkor már fel lehetne hozni a BF 1 számait is a COD akárhányhoz képest.

2008 óta egyébként évről-évre megugrik a BF, míg ugyanez a COD-ról nem mondható el:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#36) Gergosz2 válasza Jakesz (#34) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

De az sem ötszörös!

Tény , hogy mw3-ból többet adtak el, de az is , hogy a bf sorozat egyre jobban jön fel.

Személy szerint én egyik sorozat prédikátora sem vagyok, de a következő részek közül a cod kicsit jobban tetszik, de csak azért mert a bf4 nagyon bf3 szerű lett és az meg annyira nem jött be.

(#37) TechArtist

TechArtist
(aktív tag)

Nekem bejön a COD is, de nem annyira, hogy megjelenéskor megvegyem, talán egy pár hónappal később. Elfér az a BF4 mellett.

(#38) sting2 válasza oriic (#26) üzenetére

sting2
(őstag)

Mert Halo, és Metal Gear rajongó vagyok... :)

(#39) oriic válasza sting2 (#38) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

:U Ha te mondod...

Live-Die-Respawn

(#40) WestCoast92

WestCoast92
(tag)

Amúgy sose értettem miért kell azon veszekedni, hogy kinek mi tetszik. Én nagy COD-os vagyok, bár nincs meg csak az MW 2-3, de azokat szeretem. És akkor mi van? Amúgy én játszottam a BF-el is havernál, de szerintem az teljesen más világ mint a COD.

A COD fejlődéséről meg annyit hogy ami már tökéletes, azt nem kell fejleszteni. xD

De komolyan, fejleszthetnék, csak az a gáz hogy szerintem úgy vannak vele hogy minek mikor úgyis veszik mint a cukrot ebben az évben is lesz 14millió eladott példány, akkor meg minek? Persze gondolhatnának a játékosokra, de mai világban csak a pénzt nézik, és nem is várható más.

[ Szerkesztve ]

(#41) tDr1v3r válasza WestCoast92 (#40) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Eddig mindig volt fejlesztés, csak nem nagy mértékű... de azért valljuk be, BC2-BF3-BF4 között se volt olyan rohadtnagy fejlődés mint amit elvárnak a CoD-októl. De mint írtad nem is feltétlen kell, mert így is jó... inkább arra feküdjenek rá hogy a pályák ne épüljenek egy kaptafára no meg a fegyverek handlingje ne legyen elb*szva (a'la MW3).

Nálam mindkét cím bevásárlós lesz, csak a CoD-ot előbb veszem meg... egyelőre még a BF3-hoz se vettem Premium-ot, majd ha azt megveszem és párszáz óra után megunom akkor jöhet a négyes, akkor remélhetőleg már mindennel együtt.

[ Szerkesztve ]

最低だ、俺って。

(#42) WestCoast92 válasza tDr1v3r (#41) üzenetére

WestCoast92
(tag)

Egyébként én is ezt vettem észre, hogy BF3 és BF4 között se lesz nagy különbség.
Egyébként én a COD multiját így szeretem ahogy van, persze grafikailag lehetne jobb, esetleg kis rombolhatóság, de amíg 1X milliós eladásokat csinálnak úgy, hogy alig nyúlnak hozzá, akkor ne várjunk csodát.

(#43) falijja

falijja
(őstag)

Ha ezerszer kiadják ugyan azt akkor ezerszer legjobb fps abban az évben.....szvsz.

(#44) csibe1 válasza sting2 (#38) üzenetére

csibe1
(őstag)

Ajjajj, akkor topikot tévesztettél.Esetleg hsz-t gyűjteni vagy csak simán trollkodni jöttél ide? ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#45) Neoteric válasza Jakesz (#34) üzenetére

Neoteric
(addikt)

A legyek is mindig a sz@rra repülnek, mégse hiszem h igazuk lenne. ;]

Én egyedül kampány miatt várom. Kb egy scriptelt interaktív mozi, de annak az egyik legjobb. :)

PSN: ne0teric_sAN

(#46) SkyS1gn válasza Ryder62 (#9) üzenetére

SkyS1gn
(nagyúr)

Hát igen.. kb ennyi, unalmas, semmilyen, piff puff, nekem ez túl komolytalan, főleg ezzel a zenével (ami önmagában jó, de a videó alá nem) :U

[ Szerkesztve ]

[Love shooting and editing videos][If you love my work contact me]>>>[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#47) FuRiONight válasza tDr1v3r (#41) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

Ez a mai trend, régen ezek ilyen "új" részeket még kiegészitőként adtak el.

Mosrmár egy új játékot adnak ki. Sajnos ilyen irányba mozdult el a piac :O

Nem tünik rossznak, de majd értékelések és gameplay után itélkezek, addig meg BF4 :))

(#48) wolfman

wolfman
(veterán)

A videó fent van valahol máshol? Már el van távolítva innen. :F

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#49) FuRiONight válasza wolfman (#48) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

Utána néztem, de minden honnan törölték.

Elég rossz minőségű videó volt fent, nemsokára úgyis felrakják hivatalosan, jó minőségben.

(#50) Logen88

Logen88
(aktív tag)

Jó lesz ez, a single része érdekel majd.

The Last of Us is a masterpiece.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.