Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz h-yle #17 üzenetére

    Hát én nem mondtam hogy az a pro aki össze vissza lövöldözik és beadja neki az ugyamúgy béna. Úgy mondanám hogy ma már nem ilyen játéknak készül mint anno, a cod1 az közel sem ilyen, ezért mondta wednesday hogy az lenne a best ha cod1-es dolgokat belefűznék cod4-be, hülye kifejezéssel árkádosabb lett az első rész óta. Nekem nem az a bajom hogy odalő és beadja, hanem elég rádőlni a bal egérgombra és végigírthatsz 3 ellent aki egymás mellett áll, és erre bárki képes, pár nap alatt beletanulsz. Itt nem az fog nyerni aki jobban lő hanem akinek jobb fegyverei, perkjei vannak. Régen nem volt szükség ilyen szintlépésre perkekre és többi dologra, ezek nélkül is jó volt egy játék, lásd cod1 vagy cod2, most meg inkább ezek viszik el a játékot, szerintem alíg vennék ha nem lenne benne szintlépés pl.
    Ne legyen olyan mint az arma vagy americas army nem ezt szeretném, de az hogy konkrétan egy háborús játékba ahol valós fegyverek vannak kiszedik a szórást elég érdekes lépés.
    Én azért többre értkelném ha nem lenne ennyire lebutítva, és ezt várom még mindig, de ezek szerint várhatom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák