Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mperlaky

    csendes tag

    Én nem vagyok a klasszikus cod fanatikus, a régi játékokat nagyon szerettem, a kedvencek az MW2, BO, MW 2007, BO2, BO3. (Csak klasszikus multit értékelném, nekem az fontos csak) A többinek próbáltam bétáját vagy barátnál és nem láttam okot arra hogy játsszak velük. A tavalyi MW-t kifejezetten szerettem volna szeretni de rossz ttk, borzalmas mapok illetve a gameplay valahogy rossznak érződött, és szerintem elcseszték a széria feltámasztását eléggé (a látvány oké volt de a stílus se jött be nagyon).

    A cold war-ról olvasgattam, sokan írták a problémákat az MP5-ről, az sbmmről, kevés content stb. Ugyanakkor hallottam több olyan cod játékostól akiknek az új MW nem tetszett egyáltalán (a rossz mapok és általános gameplay miatt) és ők mind azt mondták hogy az alapok (fegyverek, fegyverek érzete, pályák, általános balansz, perkek, killstreakek stb) nagyon rendben van az új játékban.

    Úgyhogy pár napja megvettem a játékot és ez a rövid véleményem: egyelőre ez az a cod amit a legjobban élvezek az mw2 óta, de talán egyelőre annál is jobb. Az alap gameplay zseniálisan el lett találva, a pályák (1et kivéve) mind nagyon jónak és változatosnak érződnek, a látvány nagyon szép (xbox series x és xbox one-on próbálva) és a vizuális stílus számomra százszor szebb mint a tavalyi játékban, a fegyverek érzete és hangja zseniális és minden fegyver különbözőnek de használhatónak érződik.
    A hosszútávú elvezhetőségét és a játék mélységét (perkek balansza, későbbi fegyverek balansza stb) illetve a jövőbeli contentet nyilván nem tudom megítélni, de az alapok tényleg nagyon nagyon rendben vannak. Ajánlom mindenkinek akinek hasonló az ízlése cod-ok kapcsán mint nekem. :)

  • mperlaky

    csendes tag

    válasz jozefgucci1 #3 üzenetére

    Köszi nem csúszott félre semmi. Akinek tetszett az MW az jó eséllyel ezt nem fogja szeretni, és fordítva. Szerintem az MW alapvető mechanikái rettenetesek voltak. A mapok szintén, most az MW mapjairól beszélek nem az utólag hozzáadott régiekről nyilván. Illetve mondom, a modern cod játékos ízlésétől az enyém nem is állhatna távolabb. Ez a játék kicsit back to basics, és az olyanoknak mint én nagyon is bejön. Aki szerette az MW-t játszon csak tovább azzal, annyival is jobb ennek a játéknak a közönsége

    A fegyverhangok szerintem teljesen jók a multiban, a karakteranimációk őszintén nem érdekelnek, rohadtul nem attól leaz jóegy cod hogy hogy futnak/létráznak az enemyk.

    A cod egyébként egy alapvetően konzolos játék mw2 óta, a pc-n kisebb a közönsége és nem is oda készül elsősorban. Hogy nem ez a legelképesztően szebb játék az nyilvánvaló. Sajnálom hogy optimalizátlan, xboxon teljesen rendben van. Nem lőtték le a szervereket, lehet MW-zni.

Új hozzászólás Aktív témák