Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trevize1987

    aktív tag

    válasz mcwolf79 #26 üzenetére

    És hogy próbálod ki a multit mielőtt megveszed? Vagy te kiadtál 7e Ft-ot (amikor a legolcsóbb helyen is 9600 Ft) lesz ami lesz alapon?

  • tixem

    addikt

    válasz mcwolf79 #26 üzenetére

    mindkettőtöknek igaza van. De nem kéne csípőből leszólni olyan embereket, akik mielőtt kidobnak egy rakat pénzt egy ismeretlen valamire, előtte kipróbálják, hogy milyen. Ha jó, megveszi, ha nem akkor megmarad a pénze amiből egy jobbat tud majd venni később. Ha minden ember ilyen hozzáállású lenne mint te, hogy vakon bele, nagyon nagy szarban lenne a világ.

    Egyébként pedig játsszuk már itt az álszentet, dollármilliárdok folynak be még így is nekik, hogy rengetegen letorrentezik, hát hadd ne kelljen már egyből kiszórnom 10 ezer Forintot az ablakon azért, hogy kipróbáljam. Bár lehet, hogy az anyagi helyzeted megengedi, hogy esetlegesen feleslegesen költs pénzt a semmire, de ez tipikusan nem az az ország, hogy ezt sűrűn meg lehessen tenni. És mielőtt engem is leszólsz. BF3-at letöltöttem, kipróbáltam megtetszett, megvettem. Assasins Creed 2/BH szintén itt van mellettem. COD 2 és 4, és most ez is megtetszett, de bármennyire is szeretném megvenni, nem tudok rá kiszorítani pénzt. Ez van, szegény Activision szegényebb lett 10 ruppóval.

    na de, hogy ON is legyen

    szerintem a grafika jó, az akció dús jelenetek között nem azon szőrözök, hogy ez meg az mennyire van kidolgozva, a játék lendülete egyszerűen elvonja a figyelmem. A választható történetet nagyon jó, hogy végre bevették, remélem továbbviszik. Fegyverek jók, a küldetés előtti indulószetted te magad rakod össze, szintén nagy pirospont :K Nekem a brutalitása is megfogott... bozótvágóval lecsapom az ellen fejét, elég jól néz ki ;] Egyedül a hangokkal nem voltam annyira kibékülve, bf3-hoz képest nagyon amatőrnek hatott.

    Ez a rész talán egy halvány reménysugár arra, hogy újra feléled az igazi COD. Igazából csak egy modernebb motor kéne alá, és ennyi, sztoriban eddig is verhetetlen volt, multiját pedig nem lehet összehasonlítani bf3-éval. Teljesen más a szelleme mindkettőnek.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák