Új hozzászólás Aktív témák

  • btz

    addikt

    válasz kiskeni #2676 üzenetére

    Szia!
    Vannak kapcsolataim, de úgy vélem, hogy tőlük is csak olyan információhoz tudok jutni, ami már eleve észlelhető az adott településen, például, hogy melyik településen épült új OLT helyszín, hol húzzák a vezetékeket, rakják a kötődobozokat stb, ez pedig szabad szemmel is látható, így felesleges lenne bárkit is "pingelni" emiatt.
    Ebben és ebben a hozzászólásomban leírtam, hogy mit érdemes figyelni és képekkel is szemléltettem.
    A kiépített települések listája is publikálva van a Telekom weboldalán.
    Sajnos több hónapra előre én sem tudok információval szolgálni esetleges építkezések megkezdéséről, ilyenről még ha tudomásom lenne sem oszthatnék meg információt publikus helyen.
    Ha nem a Telekom kapta az EU-s pályázati pénzt a járásban, akkor sajnos még egy picit várnod kell a Telekomos fejlesztéseket illetően, elsősorban a SZIP lesz megvalósítva, de ne aggódj a réz korszakból már biztos kevesebb van hátra, mint amennyit már lehúztunk belőle :)

    A nosztalgiázni vágyóknak pedig érdemes beleolvasni ebbe a topicba. Még abból a korból, mikor még a 12900 forintos ADSL-ért könyörögtünk :)

    ⓑⓣⓩ

Új hozzászólás Aktív témák