Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    válasz Alchemist #48 üzenetére

    Nyilván GPS-el nem pontos, épp ezért vettem én is külső sebesség szenzort a kerékpáromra. Viszont én nem sportolási, edzési céllal kerékpározom, csak hobbyból nincs edzéstervem, kalória beosztásom meg ilyenek. Nekem ezért nem is kell pedálfordulat szenzor meg pulzusmérő. Viszont szeretem a túráimat megszervezni, célokat kitűzni ezért fontos a pontos megtett táv és átlagsebesség. Így hobby célra a szenzor+teló app megfelel nekem. Bár van kormányon mobiltartó, de én se mindig teszem fel rá a telót, csak a hátizsákban vagy az övtáskában van, időnként megnézem, hogy állok a mért adatokkal. :) A magasságot egyébként a teló barométerével mérem van lehetőség az Urban Bikerben kiválasztani ezt a lehetőséget.

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

  • Fall-N

    veterán

    válasz Alchemist #48 üzenetére

    Így van. De egy telefontól nem is várja el az ember, hogy halálpontos legyen. Elég ha navigál az ember például ismeretlen helyen és nem téved el. Annyira meg pontos, hogy be tudja lőni az ember, hogy hol van. De egy profi kerékpár sportolónak ennél pontosabb magassági szint és távolsági adatok kellenek. Persze hobbi tekeréshez nem kell ekkora pontosság, de akinek nem igénye az amúgy sem vesz ilyen Bryton órát. Nekem is elég a kevesebb adat, ezért egy egyszerű Cateye Velo Wireless+ komputerem van.

    Gondolkodtam én is egy Bryton 10/15-ön, de egyelőre nem kell. Egyedül néha a pedálfordulat érdekelne, meg egy Wattmérő. Lehet egyszer beszerzek valami cuccot csak hozzá. :D Akkor az asszony meg megkapja a Cateyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák