Új hozzászólás Aktív témák

  • csiga8

    senior tag

    válasz nootropil #5540 üzenetére

    Vettem egy ULG 15 B4 -et. Nagyjából 3 óra múlva vissza is vittem. Számomra nagy csalódás volt. :(

    Ugye én a Global CH611-hez tudok viszonyítani, és az ehhez az ULG töltőhöz képest eléggé elkényeztet.

    Ami nem tetszett:

    - Pici, hangos, kifejezetten zavaró hangú ventilátor van benne, ami állandóan süvít, ennek ellenére az egész doboz (a 16 C fokos pincében) átmelegszik

    - nincs lehetőségem választani a 2A, 6A, 15A töltő áram közül, majd a töltő eldönti mit akar

    - A kijelzőn nem lehet megjeleníteni a töltő áramot, sőt menet közben nem is tudtam léptetni a töltő feszültség és a töltöttségi % között, csak feszültséget mutat

    - Ha kiválasztasz egy akku típust, majd töltési módot ( gyors, normál) a start után már nem látod, hogy melyik opciót választottad, a ledek kialszanak ( nálam a gyors töltés nem is működött)

    - Nincs külön választható regenerálás

    Szóval ez egész egy automata töltő, nincs bele szólásom sok. Még el is fogadtam volna - talán - de aztán jött a fekete leves. Normál módban ( jó akkut tettem rá, amin a kis Yaso csepptöltötött, azzal az akkuval ponthegesztek) 15,4 V-nál még nem kapcsolt le, nem ment át csepptöltésbe, ami lehet nincs is. Amikor visszavittem, az üzletvezető átlapozta a kézikönyvet, és tényleg nincs benne, hogy le kéne kapcsoljon - ne töltsön túl- illetve hogy csepptöltene.

    Úgyhogy csak óvatosan...

    Képekben:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák