Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz btprg #66 üzenetére

    "De, részemről pontosan ez a téma. Voltam előfizetve csomószor más társkeresőn, nem gondolom azt hogy aki fizet az mind balfasz, nem kell ilyen szalmabábokat előszedni"

    Ezt nem te mondtad.

    "Különben te meg nyugodtan fizetgess tízezreket egy-egy randira, már itt látszik hogy kicsit más a világnézetünk"

    Ez nem világnézet kérdése, két pizza és két-két pohár fröccs ennyibe kerül és igen, lehet felesben fizetni (sőt a randipartnereim 99%-a ezt szokta kérni), de ez akkor is szemmel látható összeg ha rendszeresen eljársz és ez még egyáltalán nem a programok csúcsa, egyszerűen egy pizzázós-fröccsözős este. Akkor is ha a feleségeddel mész, akkor is ha tesóddal mész, akkor is ha a barátnőddel mész, akkor is ha a barátaiddal mész. De örülök, hogy ebbe a gavallér rongyrázást (ami eleve WTF két pizzáért meg pár pohár fröccsért) és nem a katasztrofális magyar inflációt és a szar forint árfolyamot sikerült belelátni... :)

  • totron

    addikt

    válasz btprg #66 üzenetére

    Az alapmentalitás szerint a többség viszont hagyja, hagyná sajnos a meghívást. Minden, amit öntömjénezésként, egónyalogattatásként lehet deklarálni, az jöhet. Infantilis sekélyesség, távozz el e világról.

    A Badoo/Twoo, amikor én láttam, olyan 10 éve, nem tette üres lyukba a felhasználóit, tehát az a fokú profitmaximalizálás amiről írsz nem volt jellemző, használható volt. Inkább jellemző a sokat markol, keveset fog-ra való kifutás olyan site-okon, ahol eleve a mindenért is fizetni kell(ene), bár ez is egy múltbéli tapasztalat.

    (#33) Stauffenberg, Igazából a nők zaklatásáról szóló hírhez képest
    Már egy másik hír kommentjeiben is tanúbizonyságot adtál arról, hogy ez neked mennyire be van akadva, de ez nem jelenti azt, hogy korlátlanul rá kellene húzgálnod minden, vonatkoztatható témára az agymenésed. Nem ezzel harcolsz a jó ügyért, így csak azt meséled magadról, hogy nem tudsz információt értelmezni, illetőleg hogy rendre telibe szarod a téma kereteit, úgyhogy erről akár le is szokhatnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák