Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz k-adi #62 üzenetére

    Szerinted kit frusztrál a téma? Azt aki nem csinál abból önértékelési kérdést, hogy fizet egy szolgáltatás extra funkcióiért, hogy kikerüljön egy mesterségesen generált hátrányból*, vagy azt, aki mindenáron az asztallaphoz csapkodja a farkát, hogy ő akkora férfi, hogy az ingyenes fiókkal is sikeres és aki fizet annak mindenképpen kisebb farka van őnála? :)

    *=Erről a mesterségesen generált hátrányról és a ráépülő üzleti mentalitásról lehet beszélgetni, sőt a cikkhez is kapcsolódhatna, de ugye nem ez a téma, hanem most péniszeket mérünk össze.

    ---

    #61 t72killer: Azt amúgy megkérdezhetem, hogy a Tinder vagy a többi randiapp miben különbözik bármely másik webes szolgáltatástól? Elképzelem, hogy kétségbeesett zenehallgató vagyok, mert az ingyenes Spotify túl sok korlátozással jár és inkább kifizetem a Premium havidíjat. Sőt, kétségbeesett Youtube néző is vagyok, mert fizetek a Premium verzióért, hogy reklámmentes legyen minden eszközöm és tudjak utazásokhoz offline lementeni beszélgetős műsorokat. :D

    Értjük-értjük, itt mindenki ebből valamilyen férfi egó kérdést csinál, randiappért fizetni az péniszzsugorító dolog. De nekem személy szerint két extra funkció az ami jól jön: Ne az algoritmus fossa elém a profilokat és a földrajzi helyem megváltoztatása (sokat utazunk munka miatt és amikor 5 órát ülsz egy nap kocsiban az anyósülésen és ránézel a Tinderre, nem feltétlenül Nógrádból akarsz ismerkedni, így beállítom fixen Budapestet). De majd lemérem tolómérővel mennyivel lett kisebb a dorongom. :D

Új hozzászólás Aktív témák