Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Doom #7 üzenetére

    Én tiszteletpéldányt kaptam, dolgoztam akkoriban valakinek aki közel áll a forgalmazóhoz és tőle kaptam ajándékba. Egy nappal a szerverek startja előtt már kézben tartottam a dobozt.

    Ha jól emlékszem magyar idő szerint éjjel 1-2 óra körül indult a beléptetés, én fél óra alatt be is jutottam. Na az mondjuk élmény volt, elég gyorsan ledaráltam azt a részt ami a bétában is volt, aztán csak faltam a chaptereket. Másnap hulla fáradtan mentem dolgozni, de boldog voltam tőle. Felidézte egy kicsit a gyerek/kamaszkorom a hentelés.

    Aztán a harmadik-negyedik nap környékére totál kifújt. Már nem volt kedvem belépni sem. Pedig a haverok nagyon unszoltak, hogy menjünk már, mert fel akarnak öltözni normális cuccokba, de nekem nem volt hozzá kedvem. Éreztem, hogy eret vágok ha nekem még egyszer végig kell mennem ezeken a halál unalmas dándzsönökön.

    Szerencsére pénzt nem buktam rajta. Ha megvettem volna 16 kilóért a lemezt, akkor biztosan pipa lennék. Elég volt nem sokkal előtte befürödni a Battlefield 3-al... azt megvettem rögtön indulásnál és ha nem is ilyen gyorsan, de azt is hamar meguntam és visszatértem a kedvenc Bad Company 2 mellé.

Új hozzászólás Aktív témák