Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FistXL

    aktív tag

    válasz FistXL #16 üzenetére

    Franc egye meg, lejárt a szerkesztési idő. Szóval a képek:
    Kép 1, Kép 2, Kép 3

    Még valami, nem tudom hogy az USB hosszabbító 2.0-s vagy 3.0-s, de ha 3.0-s, akkor az is ronthat a vételen?

    [ Szerkesztve ]

  • galocza

    aktív tag

    válasz FistXL #16 üzenetére

    először is elnézést a késlekedésért - nem sűrűn járok már erre.
    másodszor elnézést, mert sok okosat nem fogok mondani.
    olvastam a hsz-t is. ez egy eléggé sajátos terület*, nekem nincs tapasztalatom.
    néztem a tp-link up400 használati útmutatóját, s az szintén csr harmony-t akar felrakatni (uaz, mint a logilink, vagy az occók**).
    "Kellemes lenne, ha telefonálni is lehetne a gépre kihangosítva és a rádugott mikrofont használva."
    nemtom, ilyet lehet-e. sztem elméletileg igen, de a bt vmi fránya állatfaj, azt sem csinálja, amit várnál, az extrém dolgokat meg főleg nem.
    de ha ez a cél, lehet, h egy megfelelő füles a válasz. sajna kedvenc fülesem (deftech symph1) gyengélkedik, a bose qc35 pedig... nos egy nehéz éj után eltűnt. ezek drágák, de mind2vel jól működik a 2 bt forrás: pc és tel. hallgatok pc-ről hangoskönyvet v zenét, de jön 1 hívás, gond nélkül fel tudom venni.
    mivel bose elveszett a civilizált társadalomnak, a deftech meg gyengélkedik, vmelyik árából vettem inkább 2 occót (kíváncsiságból is): sennheiser hd 458BT (~450BT) és avantree aria pro. avantree-vel még szórakoznom kell (hangját túl basszusosnak találtam, s félredobtam, amint megjött a sh), de sh pl problémás. ha mind2 eszköz (pc és win10 tel) párosítva van, a hang szaggat. ja, egy fw frissítés lehet h jól jönne, de az app droid7-et akar 8(.
    DE. ha pc-ről is hallgatok vmit, s bejön egy hívás a telón, csippanik, s elvileg fel tudom venni. a 2 drága régin működik, a két új occóval még kísérletezni kell.
    na ez túl hosszú volt, de ez a te hibád is 8): MÉRT kell a fenti (lenti?) felállás? pontosan mi is a cél*?
    aptx minden szintjét a forrás és céleszköznek is ismernie kell. hiába van aptx hd forrás, ha a fogadó fél nem ismeri.
    nem vagyok fehérfülű (white-fülű, vájtfülű, teccikérteni), de nekem az aptx-ll bőven megfelelt - ha megfelelő eszközzel hallgattam. a2d2 telefonálásra bőven jó (lenne, de úccse az lesz, mert 2utas kommunikációt nem támogat - lesz kétutas pocsék minőség, de telre jó). a bose mérnökök tettek vmit, mert hiába csak a2d2 a qc35, az én fülemnek teljesen vállalható volt (nem adtam sok esélyt, de valszleg jobb, mint az aptx-ll avantree). akárhogy is, tán fontosabb, h mivel hallgatod, mint h épp mi a kodek az adatáramban...
    ja, és csak borzoljam az idegeidet, van egy új, az aptx adaptive 8).
    aptx-hd esközök vannak az avantree kínálatában is, tán nézz szét oldalukon - bár biztosan nem a ~20usd kategóriában. pc, mint céleszköz (majd hangképző) nem elsődleges piaci szegmens*.
    mijaza LE?
    bt 5.0
    amennyire én tudom, az új bt-nek a nagy szépsége, h rövidebb távon (stabil bt kapcsolat) megemeli a bitrátát, nagyobb távon csökkenti (hogy ne szakadjon). újra, forrás- s céleszköznek is ismernie kell. de megint: ha a leírtak a cél, minek az neked?* ld avantree, még nem kapható eszközök.
    legfeljebb 3 méter: s innetől felesleges a bt5.0.
    *most télleg. semmi közöm hozzá. de mért is akarnál telt pcre aggatni hangforrásnak?
    **kár venned újat, ha aliexpressen/ebayen akárhol látsz egyet, akkor sem tudhatod, h amit kézhezkapsz, ledmentes lesz-e. ragaszd le 8).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák