Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soound

    tag

    válasz ollie #24 üzenetére

    haha nincs battle.net

    Szerinted mit fog csinálni MS és Sony amikor Blizzard bekopog hozzájuk, hogy figyu kellene battle.net, oldjátok már meg.

    Úgy fog mind a két cég behajolni, és saját kezükkel a seggüket ketté feszíteni, hogy aki élvezi az ilyesfajta látványt annak biztos nagyon tetszene.

    Más.

    Személy szerint hihetetlenül örülök a hírnek. Ez a tajta gameplay túlságosan primitív, butaság lenne 2011-ben is rákényszeríteni az embereket arra hogy klavi és egér felett görnyedjenek. Mint ahogy már említettem, nagyon örülök a hírnek, és gúgliztam is a témában, hátha volt már valami korábbi bejelentés ezzel kapcsolatban. Keményen röhögök azokon az arcokon akik teljesen ki vannak akadva a hír hallatán. Mert szerintük biztos klavi irányítás a legalkalmasabb egy autószimulátorhoz, szintén klavi és egér irányítás a legjobb egy repülőszimulátorhoz, és még a Wii-s játékokat is klavival a hónuk alatt, ugrálva a tévé előtt játszanák. Fel kéne fogni, hogy a játékstílus határozza meg, hogy az adott játék milyen interface-el a legélvezetesebb.
    Dungeon Siege III-at tudom felhozni példának. Rettentően sok kritikát kapott a játék, elsősorban azért mert botrányos a klavi+egér kombója. Mivel van boxom, én helyből kontrollerrel próbáltam, és imádtam. Csak azért is toltam végig 2x a játékot (nálam ez nagy szó) mert baromira élveztem a játékmenetet, és ez köszönhető a kontrollernek. Több poziív dolgot én se mondanék a játékkal kapcsolatban, mert nincs.

    Annyit fűznék hozzá, hogy aki eddig nem játszott se boxon se ps3-on, az inkább maradjon csöndben, mert sajnos nem kompetens annak megitélésében, hogy bizonyos játékok mennyire élvezetesek ha mindazt kontrollerrel játszod.

    Mivel szinte minden konzol port, egy 7k-s kontroller vásárlásába nem fogsz belehalni. Ha meg sok pénzed van, akkor vegyél inkább Wireless joy-t, ez mindenestül kb. 15-16ezerbe fog kerülni. Ebben benne van egy Wireless joy+receiver kombó + 2-3e a play&charge kit, ami musthave.

Új hozzászólás Aktív témák