Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Viktor77 #30 üzenetére

    hát jah... szerintem a mh a legkomolyabb csalás... mellesleg aki sír a ban miatt, az tanuljon meg olvasni: nagy betűkkel ki van írva, hogy minden "third party software" használatát a blizzard bünteti... ez meg kb. azt takarja, hogy mh, loader, stb kizárva... aki ilyet használ, számoljon a következményekkel...

    a mh lényege meg tényleg az, hogy mutatja a mobokat a térképen (már amennyire hallottam... soha nem láttam/használtam) ez marhanagy segítség, mert fel lehet készülni a különböző csoportokra... pl hc-ban ez a legundorítóbb előny a mh nélkül játszó játékosokkal szemben... szerencsére kiszedték már egy ideje a sz*patós light ench+multishot dögöket, mert azok voltak a legundorítóbbak... instant öltek még 4k hp+damred+95% resisttel is, ha úgy jött ki... szerintem most, ha ügyesen játszik az ember, akkor lehet óvatosan menni még sorcival is hellen... :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz for3l #36 üzenetére

    értem, de ezt az egészet úgy fogom fel, hogy játék... világéletemben inkább single párti vagyok/voltam és bnet-en is főleg jelszóval védett játékokat hozok létre, ahol szórakozok... (az ok főleg az, hogy kiszámíthatatlan időnként/időket tudok játszani és emiatt nem akarok másokat feltartani) teszek magasról rá, hogy most akkor hány ezer bot dolgozik a szerveren és kik használnak mh-t... én elszórakozok, jól érzem magam és kész... a többi nem érdekel... ha esetleg cuccokat szeretnék elpasszolni/venni, akkor szoktam más játékokba is belépni... nekem jó ez így, akik meg törvénytelen dolgokat használnak, azok viseljék a következményeket és slussz...

    a legjobb példa: rengetegen lopnak/adócsalnak és ebből halmozzák fel a vagyonukat... én speciel nem élek ezekkel a lehetőségekkel, hanem inkább élem a csóró, de nyugodt életem... ha esetleg ilyenre vetemednék és elkapnának, akkor nem mondhatnám azt a bíróságon, hogy: "hát de a szomszéd jóska is 2 kocsmát rabolt ki a múlt hónapban és azt hittem, nekem is szabad" :) érzed, hogy hasonló a helyzet? nem szép dolog, hogy botokkal termelik a cuccokat meg minden, de ez nem jelenti azt, hogy innentől kezdve mindenkinek mindent szabad...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák