Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    Igen sajnos, undorító lett.

    Kezdjük ott, hogy nem köszön, nem mutatkozik be. És az a baj, hogy már telefonon is ezt csinálják az emberek.
    Hirdettem az autómat.
    Csörög a telefonom, felveszem beleszólók. Igen tessék, Vígh Lajos.
    Nem köszön, nem mutatkozik be.
    A kocsi megvan még?
    Hallom hogy fiatal roma lány. Mondom neki Kezit csókolom, Vígh Lajos vagyok. Igen az autó még megvan.
    Hogy megy?
    Mondom tessék? Miben segíthetek? Értettem én mire gondol, de akkor már énsem leszek szupermen.
    És feltett 5 hat hülyébbnél hülyébb kérdést, pl ha kettesbe visszarakom akkor jól megy? Mondom biztosan.
    Hány hangszóró van benne? Mondom kettő. Miért csak kettő? Mert gyárilag ennyit raktak bele.
    Jajj akkor azt sokat kell venni bele.

    De ez a mondjak már árat számtalanszor hallottam. És képes 10 percig ülni a telefonon, persze úgy, hogy még én hívom vissza... Mondom akkor sem mondok árat ha meggebed. És nem érti...

    Én az utolsó kocsihirdetésnél már kiírtam, hogy aki nem köszön és nem mutatkozik be, továbbá képtelen értelmes kerek mondatokban beszélni és alkudni akar, akkor bontom a vonalat és kész. De sokan aki értelmes ezt írja ki.

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    Jah igen, azért is kérdezi meg mindenki, hogy megvan e még? Mert a hirdetések nagyrésze már hetek néha hónapok, de olyanba is belefutottam hogy évek óta elkelt. Csak a paraszt nem venné le. Autókereskedők meg ontják a kamu hirdetést, hogy majd ő ajánl helyette valamit. Nem vicc, bevett gyakorlat.

    Párommal mentünk kocsit nézni, hát nem is az az autó volt mint a képeken, de még az adatok sem egyeztek. És nem egyszer botlottam bele.
    Vagy felhívom, hát ez a rokonomé, vagy cég néven van... Persze mert kormos kereskedő.

    Vagy á most nincs a telephelyen az autó mert a feleségem, a kutyám, vagy hátszőröm jár vele éppen...
    Reggelig mesélhetnék...

    Amit bezzeg én adtam el, ott odajött az emberke megnézni a kocsit és azzal kezdte, hogy végre egy normális tulaj, hát úgy vitte a kocsit, hogy porzott utána az út... Nem dicsekedésből mondom, de a kereskedők részéről is egy kis etika és százezrekkel többet keresne..

    Képzeljétek volt olyan, hogy eladtuk a házunkat. Hát egy ingatlanossal lett eladva, volt már dolgunk vele, akkor hadd menjen, nem volt kedvünk szenvedni a hirdetéssel és a szokásos körökkel. Erre az ingatlanos csaj egy kolléga-nőjével jött, akivel jól elkavartak dolgokat, azt az meg az ügyvédnél derült ki és ott veszekedtek.
    Mi már csak hüledeztünk. Persze több százezer forintnál azért tudjanak már megállapodni még egymás közt is. Vicc az egész.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz mickemoto #5 üzenetére

    Így már én is jártam. Két éve eladott dolog után érdeklődtek, mondom mivan? Már úgy elfelejtettem hogy az volt egyáltalán... Én sem tudom az ilyet, tuti valami időparadoxon vagy Einstein Podolsky Rosen híd vagy ilyesmi lehet....

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #17 üzenetére

    Egy lakás, vagy ház vásárlásaa személyes megtekintés nélkül, szerintem egyszerűen nettó felelőtlenség. Annyi, de annyi tényező van. Hogy felsorolni is sok. Azt 5-10 fotó nem fogja megmondani, hogy pl milyen a szomszéd ilyesmi.

    Vagy egy autóhurdetésnél. Aaa így fasza, úgy fasza, aztán amikor meg odamentem, a bontóból jobbat szedek elő. Komolyan.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #19 üzenetére

    Nem baj nekem ne alkudjon se így se úgy. Jöjjön el. Ha megtisztel azzal, hogy eljön, normálisan akarja megbeszélni, akkor úgy áll hozzá az ember. Barátom hirdetett egy régebbi C mercit. Jöttek is rá a nyakláncosok mint éhtyúk a takonyra. Baratom elhajtotta őket. Jött egy idősebb pár. Odaadta nekik olcsóbban. Persze üzlet az üzlet, de én is kiszoktam írni, ha nem kenyérre kell az ára... És tartom is.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #32 üzenetére

    Ez a "nem kenyérre kell" szöveg úgy keletkezett, hogy a kedves brazilok ne jöjjenek a feléből mennyit engedsz dumával. Persze Magyarok is csinálják, csak aki kicsit érteelmesebb az nem vevő rá.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz dugo_ #36 üzenetére

    Merci klubban múltkor is hasonló téma volt.
    És jön mindig a legjobb kérdés... Mennyit fogyaszt?

    Erre megszólat az egyik srác és mondta, hogy ilyenkor azt szoktam kérdezni vissza, hogy azt akarod hallani amit a neten mondanak? Vagy az igazságot :D

    Kicsit eltérve a témától, de az Index fórumon volt régen még, hogy két Renault Fluance tulaj összeveszett mert az egyiknek 5.8 at a másiknak 5.7 et fogyasztott a kocsija és már a többet fogyasztónak azt mondták biztos rossz valami vigye szervízbe... Még ha csak mendemonda lenne is gáz...

    De vannak poénos érdeklődők is... Meg akik nem hiszik el a választ.
    Kérdi a múltkor az Opelemre az ember hogy és rohad? Mondom miért rohadna? Hát mert szoktak... Hát mondon ezek pont nem szoktak, másrészt ez sem szokott :D És nem értette.

    Meg kérdi tőlem a csaj, hogy ha nyomom jól megy? Mondom biztos de én nem szoktam "nyomni neki". Hát akkor maga tényleg egy úriember. Én 440 ért hirdettem a kocsit, azt azt mondta, hogy az unokatestvérem 280 at adna érte... Hát leraktam a telefont :D

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák