Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    Jah igen, azért is kérdezi meg mindenki, hogy megvan e még? Mert a hirdetések nagyrésze már hetek néha hónapok, de olyanba is belefutottam hogy évek óta elkelt. Csak a paraszt nem venné le. Autókereskedők meg ontják a kamu hirdetést, hogy majd ő ajánl helyette valamit. Nem vicc, bevett gyakorlat.

    Párommal mentünk kocsit nézni, hát nem is az az autó volt mint a képeken, de még az adatok sem egyeztek. És nem egyszer botlottam bele.
    Vagy felhívom, hát ez a rokonomé, vagy cég néven van... Persze mert kormos kereskedő.

    Vagy á most nincs a telephelyen az autó mert a feleségem, a kutyám, vagy hátszőröm jár vele éppen...
    Reggelig mesélhetnék...

    Amit bezzeg én adtam el, ott odajött az emberke megnézni a kocsit és azzal kezdte, hogy végre egy normális tulaj, hát úgy vitte a kocsit, hogy porzott utána az út... Nem dicsekedésből mondom, de a kereskedők részéről is egy kis etika és százezrekkel többet keresne..

    Képzeljétek volt olyan, hogy eladtuk a házunkat. Hát egy ingatlanossal lett eladva, volt már dolgunk vele, akkor hadd menjen, nem volt kedvünk szenvedni a hirdetéssel és a szokásos körökkel. Erre az ingatlanos csaj egy kolléga-nőjével jött, akivel jól elkavartak dolgokat, azt az meg az ügyvédnél derült ki és ott veszekedtek.
    Mi már csak hüledeztünk. Persze több százezer forintnál azért tudjanak már megállapodni még egymás közt is. Vicc az egész.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák