Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Lalikiraly #20 üzenetére

    ezt mondtam én is, ingatlanra ne látatlanban akarjon alkudni mert max kiröhögöm :)
    egy sz@ros alkatrész más téma, egy pöppet' pár nagyságrenddel olcsóbb mint egy ingatlan, aminek kismillió tulajdonsága értéknövelő/csökkentő lehet

    bitpork
    amelyik sms-ben írt annak válaszoltam, vagy hívjon fel, vagy én felhívom, messengeren egy se talált meg mert nincs ( :

    szerk:
    jó a meséd, legtöbb ember pont így szeretne lakást venni, nagyon tetszik neki de pénze az nincs rá, amivel nincs is baj, de ha álmodozni akar ne azokat fárassza akik eladni akarnak
    legalább a "te embereid" korrektek voltak
    nálam is volt ilyen lakás, tudtam h annyi kp-m nincs - kirakott ár valószínűleg túlzás, de kp nélkül nem tudok alkudni - , hitelt nem fogok felvenni, de volt tervem pénzre, helyszínen elmondtam a száraz tényeket, és volt aki rá is okézott olyan kifzetésre amit meg tudtam oldani
    ugyanakkor több olyan lakás is volt, hogy már a környéket látva felhívtam a tulajt/ingatlanost, ne vegye sértésnek, de erre én max ingyen fogadok el lakást, pénzt nem fogok adni érte :N volt olyan is, h az épületbe belépve köszöntem meg a lehetőséget, a lakás már nem érdekelt a továbbiakban

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák