Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Érthető és ezt már borzasztó sokszor el is mondták, nem tudom miért rágják a rajongók még mindig a fülüket.

    Nem is lenne sok értelme egy 3. résznek.

    Viszont remélem, hogy a Mass Effectből és a Dragon Age-ből nem lesz MMO, inkább vállaljanak be 8-9 részt akár. :DDD Mondom ezt úgy, hogy esélyes, hogy vevő leszek a TOR-ra.

  • leviske

    veterán

    válasz kifu #3 üzenetére

    Miért? Egy MMO után mi értelme volna egy 3. résznek? Egyértelműen nem arra értettem, hogy hogyha most kijönne egy 3. rész és utána a továbbiakban jó pár sima RPG folytatás, annak ne látnám értelmét, de a TOR szerintem lesz akkora ugrás, hogy utána semmi értelme nem lesz egy sima folytatásnak. A WoW esetében is necces, hogy lesz-e W4, vagy inkább WoWII lesz helyette, amennyiben lesz folytatás. (Tisztában vagyok vele, hogy ez nagyon a jövő zenéje.)

    Tudom, hogy a KotOR egy nagyszerű szériának indult, de bízom benne, hogy a TOR méltó utód lesz és az eddigi információk csak megerősíteni igyekeznek ebben.

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    (#9) daa-raa: Ez tény. De ha belegondolunk, hogy amellett, hogy ezek hozzák a legtöbb pénzt, még ezek is szorítják vissza legjobban a warezt. (Ha jól gondolom.)

    Érthető, hogy minden fejlesztő stúdió igyekszik legalább egy ilyen játékot kiadni, hogy biztosabb alapokon állhassanak és emellett legyen több idejük. A Blizzard is ha jól gondolom, azóta vett vissza ennyire a tempóból, mióta van egy biztos megélhetési forrás. Mégis csak más így fejlesztgetni, mint úgy, hogy "jaj, ebben az évben is ki kell adnunk valamit, hogy meglegyen a betevőnk".

    (#11) edward2: Egyetértek, de ne durvuljunk. Televan kolléga normális egyede fórumozó fajunknak, csak rossz véleménnyel bír az MMO-k iránt.

    Én spec csak az óta nem félek a TOR-tól, mióta kiderült, hogy lehet majd single-ben is nyomni...

    (#12) TommyGun:
    "Gyermekeim az úrban!"
    :DDD

    "A csoportos játék jóval szórakoztatóbb."
    Ezzel nem értek egyet. Jobb szeretek nyugalomban, csendben, magamban megélni egy történetet, mint pár haverral együtt. Hogy miért? Mert míg te magad vagy, addig úgy haladsz a játékban, ahogy akarsz. Onnantól viszont, hogy többen vagytok, szvsz pont élvezhetetlenné válik a játék.

    Az meg hogy ismeretlenekkel játsszak... Két esélyes:
    - Kifogok egy kezdőbb kezdőt mint én, aki még hülyébb is mint én, és ezzel elszúrja a játékot.
    - Kifogok egy full profit, akinek nincs hozzám türelme, parancsolgat és ezzel szúrja el a játékot.

    Egy RPG legyen single, és örülök, hogy ezt a BW-nél is vannak akik így látják és adnak majd a játékban erre lehetőséget.

    (#13) daa-raa: Azok várnak a HL2EP3-ra. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz kifu #16 üzenetére

    "De a fejlesztők szerint midnenki rohadjon meg, aki single-t akar játszani."

    Más fejlesztőstúdiókat tekintve talán, de a BW-t nem sorolnám ezek közé. Írtam is, hogy lesz lehetőség single játékként játszani a TOR-al. Fogunk kapni magunk mellé társakat, elméletileg olyan előtörténetekkel, mint amiket például legutoljára a Dragon Age-ben, vagy a Mass Effectben láthattunk. Nem lesz kötelező más játékosokkal csoportban nyomulni.

    Ha a BioWare ügyesen keveri a lapokat, akkor egy elég korszakalkotó MMO-t tudnak letenni az asztalra, ami valójában csak részben lesz MMORPG, részben pedig csak simán "ORPG".

    Hamarosan megtudjuk, a béta során, vagy legkésőbb 2011 tavaszán. :)

    MOD: Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy "single játékért meg minek fizessen havidíjat", megjegyezném, hogy valószínűleg egy sokkal élőbb világot fogunk így kapni, mintha csak egy egyszerű KotOR folytatást kapnánk, így már csak ezért is megérheti. Ettől függetlenül még a fizetési modellről sem szivárgott ki semmi.

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz Wolverine #19 üzenetére

    Egyetlen "modern" MMORPG-ről sem hallottam, ahol kapnánk magunk mellé társakat, komoly előtörténetekkel, míg elméletileg a TOR-ban kapunk.

    Olyat meg nem írtam, hogy "az RPG szóló műfaj", olyat írtam, hogy "egy RPG legyen single". Az indokaimat meg ott látod. Nem arról van szó, hogy én akarok lenni a hős (a kiszemelt kasztom sem az a tipikus hős fajta), egyszerűen szeretném ha nem kéne olyan emberrel/emberekkel összedolgoznom a játék során, akik miatt nehezebben élem bele magam a világba.

    Például, hogy a sima RPG-kből kiemeljek egyet, a Dragon Age-ben sem a tipikus hős szerepet kapjuk meg. A többiek nélkül nem sikerülne a küldetés. Mennyivel másabb lenne úgy játszani, ha mondjuk harc után Alistair kijelenti, hogy most lép nézni az EuroSportot, vagy Leliana megy Született Feleségeket nézni?

    "Először arról volt szó, hogy a KotOR 3-12 lesz a TOR, nem a 3-8"

    Lehet, hogy lusta volt tovább írni. :DDD

    (#23) daa-raa: Ne szaladjunk ennyire előre. A béta során fog csak kiderülni, hogy mennyi potenciális vevőt veszítenek. Nem tehetségtelen, szedett-vedett bagázs dolgozik a BW háza táján. :)

    (#24) GypsFulvus2: Mibe fogadunk, hogyha nem MMO-sítják a franchiset, akkor egyszerűen feledésbe merül?

    Sokkal nagyobb címek is kerültek süllyesztőbe az évek során, mert minőségi folytatásokat drága mulatság ám készíteni és necces, hogy visszahozzák-e az árukat.

    Én speciel szurkolok a BW-nek, hogy sikerüljön a TOR. És az eddigi infók alapján nagyon úgy tűnik, hogy sikerülni is fog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák