Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Wolverine #19 üzenetére

    Egyetlen "modern" MMORPG-ről sem hallottam, ahol kapnánk magunk mellé társakat, komoly előtörténetekkel, míg elméletileg a TOR-ban kapunk.

    Olyat meg nem írtam, hogy "az RPG szóló műfaj", olyat írtam, hogy "egy RPG legyen single". Az indokaimat meg ott látod. Nem arról van szó, hogy én akarok lenni a hős (a kiszemelt kasztom sem az a tipikus hős fajta), egyszerűen szeretném ha nem kéne olyan emberrel/emberekkel összedolgoznom a játék során, akik miatt nehezebben élem bele magam a világba.

    Például, hogy a sima RPG-kből kiemeljek egyet, a Dragon Age-ben sem a tipikus hős szerepet kapjuk meg. A többiek nélkül nem sikerülne a küldetés. Mennyivel másabb lenne úgy játszani, ha mondjuk harc után Alistair kijelenti, hogy most lép nézni az EuroSportot, vagy Leliana megy Született Feleségeket nézni?

    "Először arról volt szó, hogy a KotOR 3-12 lesz a TOR, nem a 3-8"

    Lehet, hogy lusta volt tovább írni. :DDD

    (#23) daa-raa: Ne szaladjunk ennyire előre. A béta során fog csak kiderülni, hogy mennyi potenciális vevőt veszítenek. Nem tehetségtelen, szedett-vedett bagázs dolgozik a BW háza táján. :)

    (#24) GypsFulvus2: Mibe fogadunk, hogyha nem MMO-sítják a franchiset, akkor egyszerűen feledésbe merül?

    Sokkal nagyobb címek is kerültek süllyesztőbe az évek során, mert minőségi folytatásokat drága mulatság ám készíteni és necces, hogy visszahozzák-e az árukat.

    Én speciel szurkolok a BW-nek, hogy sikerüljön a TOR. És az eddigi infók alapján nagyon úgy tűnik, hogy sikerülni is fog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák