Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    (#9) daa-raa: Ez tény. De ha belegondolunk, hogy amellett, hogy ezek hozzák a legtöbb pénzt, még ezek is szorítják vissza legjobban a warezt. (Ha jól gondolom.)

    Érthető, hogy minden fejlesztő stúdió igyekszik legalább egy ilyen játékot kiadni, hogy biztosabb alapokon állhassanak és emellett legyen több idejük. A Blizzard is ha jól gondolom, azóta vett vissza ennyire a tempóból, mióta van egy biztos megélhetési forrás. Mégis csak más így fejlesztgetni, mint úgy, hogy "jaj, ebben az évben is ki kell adnunk valamit, hogy meglegyen a betevőnk".

    (#11) edward2: Egyetértek, de ne durvuljunk. Televan kolléga normális egyede fórumozó fajunknak, csak rossz véleménnyel bír az MMO-k iránt.

    Én spec csak az óta nem félek a TOR-tól, mióta kiderült, hogy lehet majd single-ben is nyomni...

    (#12) TommyGun:
    "Gyermekeim az úrban!"
    :DDD

    "A csoportos játék jóval szórakoztatóbb."
    Ezzel nem értek egyet. Jobb szeretek nyugalomban, csendben, magamban megélni egy történetet, mint pár haverral együtt. Hogy miért? Mert míg te magad vagy, addig úgy haladsz a játékban, ahogy akarsz. Onnantól viszont, hogy többen vagytok, szvsz pont élvezhetetlenné válik a játék.

    Az meg hogy ismeretlenekkel játsszak... Két esélyes:
    - Kifogok egy kezdőbb kezdőt mint én, aki még hülyébb is mint én, és ezzel elszúrja a játékot.
    - Kifogok egy full profit, akinek nincs hozzám türelme, parancsolgat és ezzel szúrja el a játékot.

    Egy RPG legyen single, és örülök, hogy ezt a BW-nél is vannak akik így látják és adnak majd a játékban erre lehetőséget.

    (#13) daa-raa: Azok várnak a HL2EP3-ra. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák