Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VIC20

    őstag

    válasz Trevize1987 #35 üzenetére

    Konkrét felvetéseket tettem, ellenérveket nem igazán kaptam (,,de az Infinite-ba közel sem került annyi hiba mint ahogy beállítod.")

    A személyeskedő megjegyzésed meg nem igazán érdekel (,,Ezt meg a végére odabiggyeszteni igazán kellett..." Ha meg nem pakolok bele ilyeneket, akkor meg az van, hogy hogy jövök én ahhoz, hogy ilyen általános kinyilatkoztatásokat tegyek...)

    Az egymilliárd légy nem tévedhet érvelés nem érvelés (hol, mennyire értékelik).

    Egy konkrét felvetés: ,,nem emlékszem, hogy Columbia milyen magasan lebegett." A felhők fölött kellett, hogy legyen, különben mindenki észrevette volna. A játékban minimum közöttük van, de mivel a föld nem látszik, inkább fölöttük.

    Olvasnivaló mástól is: [link]

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Trevize1987 #35 üzenetére

    Szerintem is apróságok ezek. Volt egy kritikus gamasutrán aki nagyon lehúzta a játékot, és az volt a legnagyobb baja, hogy éhező gyerekek voltak a játékban miközben a főhős a kukákból guberálta a kaját végtelen mennyiségben, és hogy akkor a gyerekek miért nem tudnak ugyanonnét szerezni :W . Könyörgöm ez egy játék, nem céja a realitás, pl senki sem szid egy űrjátékot de még filmet sem amikor a légüres térben megy a tyutyú tyutyú, pedig ott ugye nem terjed a hang :U A játéknak az a célja, hogy szórakoztasson, én játék közben nem azon gondolkodom, hogy UV sugárzás meg oxigén, hanem hogy magával tud e ragadni az atmoszféra, a történet, a karakterek, a játékmenet stb... Aki nem tud elszakadni a valóságtól annak szimulátor való nem játék. Amúgy meg a játék elején van az a kis kapszula ami felrepít az égbe, max 1-2 km lehet a terngerszinthez, az a magasság még bőven élhető, efelett még vannak települések a valóságban is.

  • cyberkind

    félisten

    válasz Trevize1987 #35 üzenetére

    u.i.: metacriticen 94-en áll, könyörgöm, ez legyen a leghatalmasabb csalódás ami ér. a világ egyik legjobb játéka. all-time 13.-ik. user score alapján is baromi magas. max annyit lehet hozzátenni, hogy sokan többet vártak.

    Ez az, ennél jobb játék(ok) már csak a PS4-re jöttek ki exkluzívként, és konkrétan csak 2-t tudnék mondani ami jobb (lehet), én már azon is csodálkoztam, hogy volt PC-re az Infinite, mert az ilyen mesterművek sajnos általában kerülik a PC-t.

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák