Új hozzászólás Aktív témák

  • kovcsrob

    tag

    Én megértem az irányt. És azt is, hogy én vagyok a kisebbség.
    Tudom, hogy mennyire utálták ismerőseim, amikor minden programhoz rendszerelérési szabályokat kellett kreálniuk. (nem win es rendszervédelem volt)
    Hogy mennyire nem érdekli őket semmi csak kettőt akarnak kattintani és minden induljon.
    DE

    Felraktam egy progit a win áruházból, mi nem telepített drivert innentől nem ment rendesen. És a win erőszakosan nyomta az áruházat. (alig találtam rendes telepítőt.)
    Felraktam egy másik progit, miből a nem áruházas verzióhoz képest alap funkciók hiányoztak.
    Ezzel nálam az áruház elásta magát.

    Elindítottam egy ritkán használt gépet, ami 30-40 percet kivágott a napomból. (frissítés) Persze tudom, addig csináljak mást. De nekem dolgom lett volna vele. Felugró ablakok nélkül. De értem, hogy így egységes a környezet és nem kell régi függvényeken futással foglalkozni.

    Annyira kényelmes volt a 4 hangeszközömet egy menüben állítgatni. Az alapból néha hibásan beállt tulajdonságokat könnyebben elérni. És el tudtam volna képzelni, hogy hozzá rendelhessek kimeneteket alkalmazásokhoz. (de csak fizetős külső progival találtam ilyen lehetőséget)
    De olvastam hozzászólásokat, hogy a régi felület milyen gagyi és nem egységes.

    Annyira jó lenne ha a több monitoros használatnál sokkal több lehetőségünk lenne.

    Viszont olvasom a hozzászólásokat más témában is (telefonok, tabletek) és egy irányba mutatnak:
    Változzon a GUI (uncsi a régi. legyen friss fiatalon, intuitív... bla bla), legyen minél több grafikus csicsa, minél kevesebb beállítás.
    És a kiszivárgott anyagok alapján a win erre megy. Szóval akár még siker is lehet.
    Én meg már megszoktam a szenvedést.
    (váltani meg úgysem válthatok, mert win alá írt progikkal nem fogok más rendszeren szenvedni)

Új hozzászólás Aktív témák