Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Kansas #1649 üzenetére

    én úgy néztem, hogy 3080 vs. 2080Ti, mennyivel gyorsabb, és az RT-nél volt a legnagyobb a gyorsulás.
    De a te megközelítésedben is az jött ki, hogy gyorsabb az új RT.
    +20% javulás, az lehet, hogy nem váltja meg a világot, de Te nem is ezt mondtad:
    "Ráadásul az első tesztekl alapján nem tűnik úgy, hogy RTXv2 magok érdemben hatékonyabbak lennének a Turing-féle RTX magoknál"
    20% javulás szerintem érdemi javulás. Nincs rá egzakt szám, mitől számít érdeminek, szerintem javult.

    (#1651) Kansas: Nem vagyok a DLSS híve, mert trükközéssel éri el a javulást, hogy nem eredeti felbontásban (pl.4K) renderel, hanem kisebben, így érhet el sebességnövekedést.
    Viszont valahol meg mégis ott motoszkál, hogy ha ezt észrevehető minőségromlás nélkül megoldja, akkor végülis csak nyer az ember a dolgon.

    (#1654)Kansas : Jensen most is túlzott, a vérében van, csak most kisebbet lódított, mint a 20-as gennél, mert akkor egy nagy lufi volt, most viszont valóban van komoly teljesítményugrás is mögötte.
    És ezt a részét kommunikálod furán. Most azt írod, hogy +30% oké, rendben van, mégis úgy érződik a szavaidból, mintha nem.
    Pedig nézd azt, hogy a sima újgen xx80 ver 30%-ot az előző xx80Ti-ra, és az masszív.
    (főleg a 1080Ti vs. alig gyorsabb 2080 fényében.)

Új hozzászólás Aktív témák