Új hozzászólás Aktív témák

  • kisfurko

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #137 üzenetére

    "A hozzászólásodból az jött le, hogy konkrétan velem van bajod"
    Na, látod, ezt nem tudom, miből szűrted le, nem is volt célom. Őszintén szólva, meg is lepődtem a válaszon, mert a többi, fórumos hozzászólásaid alapján nem tudtam hova tenni ezt a reakciót. Úgy en block a threadre írtam.
    Ez nem csak neked (hogy ne legyen félreértés ebből is):
    Megint, ez a "komolyabb cégek" mondat. Az ilyeneken rágok be, meg a komment nélküli elmélet belinkeléseken. Vegyük már komolyan a másik felet, engedélyezzünk neki egy kis bizalmat, hogy hátha nem olyan "hülye", mint amiket érteni vélünk abból, amit ide írkált. Pl. félreértésekkor hasznosabbak lennének a kérdő mondatok a kioktató/alázó kijelentések helyett. Biztos nehéz megérteni, amiket írok, sose tudtam jól kifejezni magam, az se segít ezen, hogy egy ideje nem élek már Magyarországon, magyarul csak a családban beszélünk.
    Visszatérve a GUI-ra. Én is dolgoztam "komolyabb" cégnél is, az egész terméken csak fejlesztőből kb. 1000 dolgozott a világ több pontján. Ott pl., hogy mi került a user interface-re, azt külön meg kellett futtatni egy design doksiban, amit mittudoménhányan megrágtak, aztán csak azt lehetett implementálni. A teszt meg ellenőrzite, hogy tényleg az van-e. Én nem hiszem, hogy az Alteránál olyan debilek lennének, hogy egy ilyen hibát ne vennének észre. De nekem tényleg mindegy, nekem megfér a to program egy programmable dolognál, úgy látszik, ezzel nem mindenki van így, hát, szíve joga, pontosan, ahogy írtad. Ezért is szálltam ki, mert nekem ez már-már hitvita jellegűnek tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák