Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    válasz Carline #114 üzenetére

    > Lányom GTS 2 mini-t vett magának és ott a vibráció erősségét is lehet állítani az órán menüből. Jó lenne, ha firmware frissítéssel belekerülne egy ilyen funkció GTR 2e-be.

    Erdekes, mert tobb funkcio is van, amit csak a mini tud, de a nagyobbak nem. Pl. azon van csak legzes gyakorlat, pomodoro timer es noi ciklus merese.

    > Ha meg felkeltem a nagy melegben egy pohár vízre akkor odáig számolta az alvást és hiába aludtam utána órákat nem számolta hozzá.

    Ez nalam is elofordult GTR 2e meg GTS 2e orakkal is. Valoszinuleg szamit, ha nem konvencionalis orakban alszol. Ha pl. felkelek 8 korul, akkor jogosan hiszi, hogy ott vege, akkor is, ha utana meg kb. 10-ig alszok.

    > Jó idő volt, épületek nem takartak de ettől függetlenül vagy 5-6x vesztette el a jelet

    A GPS-re sokan panaszkodnak a GTR 2e-nel. Ezzel meg nem teszteltem, de a GTS 2e - amit azota csaladtagnak adtam - jol merte. Itt valoszinuleg a GTR 2e tenyleg ennyivel rosszabb, mint a GTS 2e, mert utobbira nem lattam GPS-es panaszt.

    A v1.4.2.02-ban nincs relevans funkcionalis valtozas. Hozzaadtak 4 nyelvet (finn, norveg, dan es sved) es ~8 app-hoz ertesitest iOS alatt.

Új hozzászólás Aktív témák