Új hozzászólás Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    válasz Danex #369 üzenetére

    Azert teljesen mas volt a mi8... Ott is elegge gyengen teljesitett az optika a sarkoknal, ott az ois-nak lattam ertelmet is, plane gcam es esti kep mellett, videos oldalon, ha csak nem 60fps, akkor mi9 jobban stabilizal elektronikusan. Nyers fajlokat (raw) neztem, a mi8 jobb volt. Oszinten szolva engem a kamera nem annyira erdekel amugy, arra ott a nagy vaz es igen, melo miatt nalam minden nap van full frame, cropos es milc vaz is kis 4/3-os szenzorral, barmelyiket elo tudom kapni. Legyen szep a kijelzo, mi8 foltos volt mint a rohadt elet, mi9 is idovel az lesz.. mondjuk normal hasznalat mellett senki sem fogja latni. Masik az uzemido, ez a ketto legyen jo es csokolom. Sajnos amugy xiaominal is azt erzem, hogy a frissitesekkel gyilkoljak a telefonokat, vagy en utom ki az aksit fel ev alatt, nem tudom, de nyar elejen jobban birta a mi9-em, mint most, merul mint a balta. Arazas is el fog szallni, akkor lehet oneplus lesz meg is a befuto nalam. Regen izgatott, most mar egyre jobban irrital az evenkenti csucsmodell, ami igazabol evenkent 2-3:D Akku idoben kepes 7-8 orat hozni, akkor valtok, mert a mi9 napi hasznalat, azaz sok gps es bongeszes mellett delutanig sem birja ki, full regi iphone korszakos hangulatom van. Ternek is vissza, ha nem elmebeteg araik lennenek, mar pedig, ha milliardos lennek, akkor sem koltenek ennyit egy szaros telefonra, a szamitogepet meg nem valtotta ki, hogy megtegyem.

Új hozzászólás Aktív témák