Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Ricardo

Ricardo
(félisten)

Jól néz ki a képek alapján. Várom ateszteket, mennyire használható .

(#2) Segal

Segal
(addikt)

Egy jó és egy rossz hír kimaradt a cikkből. A jó hogy van 3,5 jack :D a rossz hogy hiába dual sim-es a memóriakártya bővítési lehetőség kimaradt a telefonból :((

[ Szerkesztve ]

(#3) pusszycat

pusszycat
(veterán)

Oldalt érzéketlen a kijelző,kivéve a hang le fel. Nyugodtan lehet oldalt is fogdosni. Nyers erőben veri a Note 10+. Kamerában a Note 10+ a földbe döngöli. Ezt érdemes megszemlélni a mihez tartás véget. [link]

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#4) gproject

gproject
(aktív tag)

Az oldala nem erintes erzekeny, csak megjelenit. [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV, Xbox One S(g4BorG lvl1 noob)

(#5) pusszycat válasza gproject (#4) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Nem ér rólam puskázni. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#6) gproject válasza pusszycat (#3) üzenetére

gproject
(aktív tag)

Kamerában a Note 10+ a földbe döngöli
Videoban, kepekben a nex jobbnak tunt.

Huawei Mate 20, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV, Xbox One S(g4BorG lvl1 noob)

(#7) GoldhandRent

GoldhandRent
(senior tag)

a kameraelrendezes nekem nem tetszik.. az meg oke, ahogy van, de en ugy latom, hogy valami hullamks felulet van kialakitva az egyes lencsek kozott.
mondjuk ebben az arkategoeiaban nekem felejtos, dehat nyilvan elkerik az arat, eleg exkluziv.

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming | Play Station 4 PRO 500M Limited

(#8) borbastomi

borbastomi
(csendes tag)

"Elsőként Ázsiában és Kínában lesz elérhető az eszköz" - ezek szerint Kína nem Ázsia része már? :DDD

(#9) stbtamas

stbtamas
(aktív tag)

Szoval ilyen lesz a oneplus 7T pro 😂

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T

(#10) roli543

roli543
(senior tag)

Azt gondolom ezzel a mérettel már elérték a plafont, de túl is mentek rajta... hiába a szinte 0 káva, ez már egyszerűen nagy. egy 6,4 colos méretben (ne adj isten 6 col) ütött volna igazán, de egyébként eszméletlen telefon!

Apple iPhone Xs 64gb + Amazfit Bip / iPad 2017

(#11) petymeg

petymeg
(addikt)

Mi ez a Vivo? Kimaradt az életemből. Valami szép reményű feltörekvő kínai?

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#12) Mr.Silkó válasza petymeg (#11) üzenetére

Mr.Silkó
(veterán)

(#13) hmb válasza petymeg (#11) üzenetére

hmb
(tag)

semmi kulonos,a vilag 4.legnagyobb gyartoja evek ota.idaig elsosorban kinara es indiara fokuszltak

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#14) mg1992mg válasza Segal (#2) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Nem tudom hogy vagy vele, én ekkora tárhelynél (128, vagy 256 GB) már nem is érezném az SD kártya hiányát.

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#15) joey04

joey04
(félisten)

Futurisztikus külső, de tele van bétás megoldásokkal (fp reader, virtuális gombok), valamint zavaró dolgokkal, mint pl. a túlságosan lehajló kijelző (a videókban látni mennyivel zavaróbb a fénytörés ezen mint a samun), valamint a motorikus kamera, ami mindig lassabb lesz. Ezt megfejelve az alacsony kijelzőfelbontással (már ha pentile. ha nem, akkor ok). Ez tipikusan olyan zsiráf modell lett.

[ Szerkesztve ]

(#16) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Ez brutálisan jól néz ki.

(#17) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Látom, hogy lassul a piac, szinte már nincs miről írni.
Évek óta olvassuk, hogy kínában ez, kínában az megjelent, de ez itthon pont ugyanennyire számit mint a pekingi időjárás, meg a hajóvonták találkozása, kb semennyire.
Leült az iparág.

[ Szerkesztve ]

(#18) e-newsee válasza borbastomi (#8) üzenetére

e-newsee
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Piaci berkekben sokszor külön említik Kínát Ázsiától, mert önmagában is kitesz egy külön piacot. Mint nálunk Pest megye és Budapest esete.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#19) forgonati válasza mjani1172 (#17) üzenetére

forgonati
(őstag)

Én is bírom mikor olyan cuccokról írnak amik EU-ra szinte teljesen irrelvánsak, mert sosem lesznek itt forgalmaza, nem támogatják az itteni hálózatokat, stb.
Viszont ez egy mobilos oldal, és érdekességkepp mindenképp jó ezekről olvasni. Csak hát szar hogy beszerezni/használni mem nagyon lehet őket itt.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#20) RoBos válasza forgonati (#19) üzenetére

RoBos
(tag)

"nem támogatják az itteni hálózatokat, stb."

Ez a teló pl. melyik itteni hálózatot nem támogatja?! :F

(#21) e-newsee válasza forgonati (#19) üzenetére

e-newsee
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Beelőztek... :)

Internetről beszerezhető ez is, eszerint az oldal szerint pedig mindkét kártya támogatja az LTE band 20-at, szóval max a support hiánya, ami visszatarthat bárkit is.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#22) forgonati válasza RoBos (#20) üzenetére

forgonati
(őstag)

Nem konkrétan ezekre gomdoltam, hanem nagy altalánosságban. Rengeteg jó telefon nem tudja ezt a sávot, azonkívül a zéró support sokakat elriaszt. Érdekességnek jók, de én nem biztos hogy vennék netől többszáz Euróért olyan telefont ami ha beszarik, vagy lesz support, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#23) jacis

jacis
(veterán)

Azért az árak itt is kúsznak felfelé szépen csendben.

Samsung Galaxy S10+

(#24) gproject

gproject
(aktív tag)

walkthrough
a lefolyo oldalakra ertesitesi fenyeket lehet kapcsolni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.