Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz kano #840 üzenetére

    hát szerintem a pentile AMOLED-ből bőven elfért volna valami nagyobb mint FHD
    egy FHD IPS mellé rakva a színek szebbek, de a pixelek sokkal láthatóbbak (nem zavaró normál használat mellett, de azért ha az orrod előtt van azért feltűnőbb)

    most néztem ezt a videót
    ez alapján a fekete 3T kb olyan színű mint a szürke OP5 :D lehet csak a megvilágítás

    f3rdzs0

  • Macika66

    addikt

    válasz kano #840 üzenetére

    Én nem vettem volna meg, ha 4k-s lett volna.
    Mert értelmetlen.

    A 24"-os monitoromon elég a FHD, hadd legyen már elég az 5,5"-os telefonomon is. :)
    Higgye el mindenki, SOKKAL fontosabb, hogy kevesebbet fogyasszon a kijelző, hogy tovább bírja az akksi, mint hogy hány pentile elrendezésű pixelt tudtak belezsúfolni.

    Amikor először szembesülnek az emberek a 9 óra feletti képernyőidővel, akkor értik meg, miről beszélek... :)

    A telefon akksija szempontjából sem közömbös, hogy hány naponta kell tölteni, mivel az akkumulátor maximális töltésszáma véges, nem mindegy, hogy 1,5 év alatt, vagy 2,5 év alatt éri el azt a számot.

    A fényerő más kérdés.
    Bár én még nem kerültem olyan helyzetbe, hogy ne láttam volna a kijelzőt.
    Sőt, mindig a minimum fényerő közelében használom, automatán.
    Amikor pedig kijövök a lakásból az utcára, akkor tapasztalatom szerint feltekeri annyira a fényerőt, hogy olvasható maradjon.

    A kijelzőt a Samsung gyártja, szerintem itt is ár-diferencia van, ha nagyobb fényerejű panelt akartak volna, lényegesen drágább lett volna a darabár. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák