Új hozzászólás Aktív témák

  • silvergod

    őstag

    válasz Blizzardking #897 üzenetére

    Ahogy az OP3 nál is megírtam,engem pont hidegen hagy hányan vesznek OP5-t,nem akarom én lehúzni...csak reagálok a tényekre..
    Amit most látok hogy a kamera most is a gyenge pontja lett,mint az elődjénél...pedig összeálltak valami céggel hogy jó legyen..és mégse?
    Az egész céget kicsit vakításnak érzem már,jönnek egy új telefonnal és minden téren vannak hiányosságok...a telefonnak is,a forgalmazás,kiegészítők terén is..szinte minden elfogy,várni kell rá..sok embernek ez csalódást okoz.
    Lehetne ez jó cég,és nagy márka, csak épp ezért nem fogja beverekedni magát a nagyok közé...sokat kell még fejlődniük szerintem....és lehet hogy pár év múlva az OP lesz a legjobb vétel a piacon,de most még nem tartanak ott.

    Írják hogy ha nem tetszik a kamera,akkor kell venni dslr-t. Itt nem erről van szó....nem is lehet egy napon említeni egyetlen márkáét se egy komoly géppel..hanem arról,hogy megveszed..és fényképezni akarsz pillanatokat,mert ez a lényeg,a pillanatok. előveszem,kattintok,jó a kép..ennyi...nem kell állítgatni így úgy hogy elfogadható képet csinálj..addig nem mondhatom neki bocsi maradjál mert be kell lőni az iso-t vagy akármit...
    A másik hogy írják ez most ilyen,de majd jön rá update...nem úgy kellett volna kiadni hogy ne ezt várják mindig? A másik része hogy tudjuk ,(mivel OP3 nál is ez volt/van)...nem tudnak összedobni egy normális szoftvert amiben ne lenne hiba..hiába jön sűrűn rá a frissítés,mindig van valami..mindig
    Ezért is írtam hogy ennél is ha ugyanaz a csapat fejleszt,na akkor nincsenek jó kilátások szerintem...
    Azt már nem is mondom hogy mondjuk ami nálam nem jó a szoftverben,az másnál tökéletes semmi hiba...vicc.
    Lehet hogy én többször leírtam hogy mi nem tetszik a telefonban,de az szépen látszik hogy a kezdő OP3 csapat szépen kicserélődött,és csendben eltűntek,váltottak másra..szóval nem csak nekem volt/van vele bajom.

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Új hozzászólás Aktív témák