Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    válasz mcs #5 üzenetére

    A hajamat tépném, ha valaha ilyen kártyáért adnék ki 45 ezret

    Pont ezen gondolkodtam én is...
    Ha ennyi lenne a keretem vga-ra, akkor inkább nem vennék semmit se, és játszanék igp-vel, addig amíg össze nem jön a pénzem egy értelmes vga-ra...
    45k ezért a kártyáért minden csak nem jó ajánlat szerintem... :U

    [ Szerkesztve ]

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

  • Pöttön

    őstag

    válasz Shing #10 üzenetére

    Én is hasonló cipőben voltam, egy HD7970GHZ-ről szerettem volna váltani, amit anno 60k-ért vettem a használt piacon, és valami olyan utódot szerettem volna, ami fhd-ba számomra kompromisszum mentes, és ugyan úgy 60k körül van, és mivel itx-re váltottam rövidebb (17 centi hosszú) legyen.

    És rá kellett ébrednem hogy ilyen kártya ennyiért most már nem kapható...
    Ennyit ugrottak felfele a vga-k ára sajnos, végül inkább gyűjtöttem még, és egy 6 gigás 1060 mini-t vettem 83k-ért...

    (#17) mcs

    Radeonból egyértelmű minimumnak tűnik a 470, ami alá nem érdemes adni.

    Hát igen, de ha meg már rx 470, akkor inkább már gyakorlatilag ugyan annyiért egy gtx1060 3gb, ha meg rx480 akkor meg gtx1060 6gb, mert gyakorlatilag ugyan annyiért kaphatóak már, de a geforce-ok viszont egy picivel gyorsabbak, és talán kevesebbet is esznek valamennyivel.

    És senki ne értsen félre nem vagyok se Radeon, se Nv fan!
    Egyszerűen szerintem jelenlegi árazások szerint a Geforce-ok jobban megérik az árukat...
    Jó lenne ha az AMD észbe kapna, mert ez így nem valami erős felhozatal... :(

    [ Szerkesztve ]

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák