Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz tiborv #124 üzenetére

    Nem, nem vitatkozom. :)
    Bármennyire is tetszik-nem tetszik valakinek az a 3-ik rész. Ennyi. Próbáltak változtatni. Sokaknak nem jött be. Nincs ezzel semmi gond.
    De szerintem sok függ attól, hogy ragaszkodik valaki a 2 megoldásaihoz, hogy "az a Diablo" neki, vagy képes más szempontól nézni, és tud úgy tekinteni a D3-ra, ami a kieg után máshova tette a hangsúlyt.
    Talán másképp alakul, ha nem lettek volna konzolok, nem kellett volna oda is megfelelni.

    #125 ddekany: Bevallom nem tudok mit mondani arra, hogy miért nem olyan egy 20 éves játék, mint egy 8 éves, miért nem él annak a megoldásaival ;] , de azt megértem, hogy nem mernek komolyan változtatni.
    Ahogy írtam ezzel több fejlesztőcsapat is így volt, amikor új változatot csinált.
    Fogalmad sincs mitől háborognának sokan, és én sem tudom. Nem lehet mindenki igényét kiszolgálni.
    Rémlik, hogy a D3 egyik első videója után is volt valami felháborodás az élet potion iránt, hogy látszik konzolosoknak készült, miért nem olyan, mint a Diablo 2-ben volt? Stb.
    Egy olyan csapat csinálja, ami a közelmúltban 2 sikeres feldolgozást letett az asztalra. Bízom benne, hogy harmadjára is összejön nekik.

    Igen, a régi motorosok unhatják, azért is írtam, hogy "Kiszolgálni a régi fanokat vs modernizálni annyit, hogy új embereket is bevonzzanak - az utóbbi a szélesebb réteg. + a konzolosok." Szóval a többségnek új lesz.

Új hozzászólás Aktív témák