Új hozzászólás Aktív témák

  • tiborv

    aktív tag

    #119 tiborv: Ja, hogy pár éve tudja egy mobilos játék, azt mint egy 9 éves PC-s játék? Ok.

    Valoban rosszul fogalmaztam, elnezest erte. Akkor pontositok -- aztan ugy se ertunk egyet. Hozott ujitasokat egy 9 eves jatek egy 20 evessel szemben, ami most bunkokent van lengetve. Orvendjunk. Szerintem egy fejlodesi folyamat pont arrol szol hogy folyamatosan elore haladunk, hozunk uj dolgokat -- parat el is hagyunk kozben nyilvan -- de az alapveto sarokkovek menten. Itt a nev volt kb csak ami kobe volt vesve ill. az alap karakterek nevei. (Persze lehet azon kevesekhez tartozom akiknek sarokkonek szamit egy ilyen jellegu jateknal hogy a karakter fejlodesebe barmilyen mod beleszoljak, iranyitsam, vagy hogy a cuccok hasznalhatosagat akar en megemesszem ne csak eleg legyen hunyorogva a zold szinu szamokat keresni/vagy nyilakat amik felfele mutatnak es lecserelni a meglevot az "o ez jobb" felkialtassal.)
    A 3. reszben bovult a jatekmenet ezt nem is vitatom nyilvan haladtunk is a korral tok jo hogy nem csak br-XXXXX jatekok krealasabol all az egesz hanem lett rift-gr-bounty is (intermezzo hasonloan szerteagazva akar a d2ben is lehetett farmolni de nem ilyen effektiven, ez igaz. Illetve 10 eve mar azert a felsoroltakbol volt amit mas jatek is tudott). De az hogy a karakterek barmifele fejlodesebe beleszolj teljesen kigyomlalasra kerult.
    A cuccok teren az alap szetteken kivul kb az uj gemekkel jutottunk el oda hogy legendary/uniqba is oltozhetsz de ennek ellenere van minden kasztnal kb 2 build ami valoban alkalmas a vegjatekra. (d2ben se volt nagyon maskepp a pvm resz csak ugye az 20 eves PC-s jatek, de ha melle veszem a PvP reszt akkor osszessegeben tobb buildet tud felsorakoztatni).

    "a 3. resz tenyleg egy butitott valami, mas jatek, nem olyan mintha egy sorozatba illene."
    Erről inkább a Diablo 3-as topikban biztos tudnának mesélni, többen az első résztől jelen vannak, és nem vallják azt, hogy a 3-ik nem Diablo.

    Akkor en a masik taborhoz tartozom, pedig en is az elso resztol jelen vagyok. De mondjuk szerintem ez nem a kezfeltartassal dontsuk el esete. Az hogy butitott nem feltetlen jelenti hogy rossz valami. Ezert is irtam hogy sokaknak valoszinu hogy a 2 rohadtul nem fog mar bejonni, mert aki a 3. reszt szokta meg a hata kozepere nem kivanja az fcr, fhr breakpontok szamolgatasat, vagy azt hogy nullstr karival hogy legyen meg megis az hogy viseled a monarchot. Szamomra ezek elvezetes dolgok, amiket nyuilvan megszepitenek az emlekek is ill hogy ezen nottem fel, ma mar viszont lehet hogy felesleges szarakodas. De attol meg butitotabb a karaktered osszeallitasa tok mindegy honnan nezed. Ez nem jobb-rosszabb szembeallitas volt, kar erre kihegyezni.

    "A D2 újításban nem nyúlnak a játékmenetbe. Még azon se mernek változtatni, hogy új patch jöjjön. A jelenlegit kapja."

    Ennek orulok is es el is szomorit. Nyilvan pont a 2-hoz kapcsolodo kellemes emlekek miatt valahol vartam hogy extrazzak a vegjatekot hogy ne fulladjon monotonitasba de nyilvan nem ettol kell varni az ujdonsagot hanem a 4. resztol.

    D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

Új hozzászólás Aktív témák