Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz ribizly #56 üzenetére

    Jatszottam, de semmi hasra eses.
    Fizika nulla, statikus az egesz. Mindegy mit csinalsz vele, masik palyatol nem valtizik meg semmi. Fenyviszonyok, feluletek, alakzatok stb. Muanyag, mindegy milyen kornyeztbe van.
    Indokolatlan magas memoria igenye van, az optimalizaltsaga, haat, inkabb hajuk. Ettol nem lesz a BF sem jobb, aranytalansag, iszonyatos kesesek a jatekba. Szepen monitorozzak, hogy minden gepen elfut, es egyenletesen terheli a procit....:), Jah, csak azt nem tudja monitorozni, valoban vegez szamitasokat? Ez igaz aTitanfall2re is.

    Veigig kovetheto a szerver kiosztasok katasztrofalis allapota. Egyik korbe ha vert izzadsz akkor sem tudsz ervenyesulni, majd a masodik korbe meg minden talal, meg az is ami a tarban pihen , ki sem lotted. :)
    Ez sajnos, lanon is siman kovetheto volt.

    Sokat segit rajta a rengeteg csalo. Hamarabb irnak ra csalast, mint ahogy elindulnanak a szerverek. :)

    Leragott csont a motorja, MW ota ezt takoljak Ok megertem tescogazdasagos, csak sajnos unalmas is. Nagyon magas az a szam is akik meguntak es otthagytak a sorozatot. Uborka , ha komolyan vette volna a multi jatekot korabban az FC3 al mar harmadik szereploje lehetett volna a BF es COD rivalizalasaban. Nem tettek meg , kihagyott ziccer volt.

    Boven 1000orat toltottem a cod sorozattal. Az ingyenes Warthunder szorakoztatobb mint eddig barmelyik cod a szamomra, es nem koltottem a jatekra egy komplet pc arat.
    Kiderul milyen lesz a valosagban, ha erdemes lesz ra akkor megveszem. Csupan az eddigi mukodesbol, borus jovot latok. Egyebkent is, ma mar tisztan penzugyi befektetes lett a jatek ipar, a szorakoztatas ma mar nem szempont. Igen ritka a jol sikerult game. A dlc-s eladasok, meg maga a totalis kaszalasnak, ezekbe kell a legkisebb fejlesztest beletenni, es a legjobb haszonkulcsot produkalhato veluk. Mivel az alapjatek resze, csak elkeszules elott megvagjak az egeszet. :).
    A beta verzios kiadasokrol ne is beszeljunk,, ez mindegyik kiadora igaz. Ma mar csak ugy jon ki jatek, hogy egy het mulva jon a tapasz. :). Koszonjunk, a jatekosoknak, hogy fizetnek a tesztelesert. :).
    Fizetnek az aramert, fizetnek a hardverert..stb. :). Jol osszerakott gepezet ez. Jah en csak duzzogok itt magamba, nem kell komolyan venni.

Új hozzászólás Aktív témák