Hirdetés

2019. július 19., péntek

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Xbox verziónál valami technikai gond van, mert Access-t kér sokaknál az open béta preloadhoz is.

Live-Die-Respawn

(#2) gyuromoj

gyuromoj
(PH! kedvence)

Délelőtt leszedtem US accomra PS-en, kíváncsi leszek rá.
SW BF béta óta nem toltam FPS-t, majd cimbivel el ökörködünk arra az egy hétre. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005-2020

(#3) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(senior tag)

holnaptól nem lesz élet :DD

Origin/PSN: hellaflush0818

(#4) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

Lássuk akkor a tesztet...sokat nem várok, de remélem meglepnek valamivel.

(#5) Carlos Padre válasza oriic (#1) üzenetére

Carlos Padre
(PH! addikt)

Na ezért nincs EA Access playstationon :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Menü ugyanaz mint BF1-ben. Irányítást be is állítgattam szépen ugyanolyanra, aztán várjuk a 6.-át.

(#7) csiki_92

csiki_92
(senior tag)

Letöltve, várom a holnap délutánt. 😁

(#8) #80123904 válasza oriic (#1) üzenetére

(törölt tag)

Szerencsére nálam simán vette az akadályt. Így holnap ránézek a játékra :)
A 10 órás trialt pedig majd csak akkor lövöm el, ha végre bekerül a játékba a beharangozott BR mód.

(#9) RudY válasza oriic (#1) üzenetére

RudY
(őstag)

Nálam is volt elsőre, de normális bejelentkezés után simán leküldte a box-ra.

(#10) EXA

EXA
(tag)

A raytracing csak a teljes jatekban lesz elerheto es az is csak az uj nv kartyakon?

i7 4790K | R9 290 | MSI Z97 MPower | FSP Raider 550

(#11) wesder válasza Carlos Padre (#5) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Vagy nem.

"Open windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#12) #87082240 válasza Carlos Padre (#5) üzenetére

(törölt tag)

Lláma vagy :DDD

(#13) joey04 válasza Carlos Padre (#5) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

hajaj erre rácsúsztál. ;)

(#14) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Tegnap leszedtem és elindult a játék menüje én meg azt hittem lehet játszani már, de a play menüpont nem működött. :DD

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#15) stilo18

stilo18
(PH! addikt)

Nagyon várós :)

PSN ID: oO-STiLO-Oo#ps4 PRO# Galaxy S9+ Black

(#16) Raysen623 válasza EXA (#10) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Sokat ne várj ettől a csodától. Majd a következő verzióban esetleg.

(#17) CsabaZz

CsabaZz
(tag)

Ezt a részt lehet single-ben vagy botok ellen is játszani? A multi miatt nem vagyok nagy BF-es, a legcsirkébb játékos is simán kipicsázna engem. :) De emlékein szerint volt olyan rész, ahol volt single...

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#18) CsabaZz válasza GodGamer5 (#14) üzenetére

CsabaZz
(tag)

Még béta, fejlesztés alatt van. :D

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#19) csiki_92 válasza CsabaZz (#17) üzenetére

csiki_92
(senior tag)

Lesz single, és coop mód is, viszont én személy szerint nem várok tőle nagy csodát, a BF sosem a single player-ről szólt.

(#20) Dilikutya válasza csiki_92 (#19) üzenetére

Dilikutya
(PH! félisten)

Pedig a Battlefield 1 nem rossz, bár a single nem ér 60€-t, meg amúgy nem is egységes minőségű. Az eleje, az erdei meg a tankos rész jó, de a végén pl. a vonatos elég gyenge. Sokat dob rajta a grafika meg az I. világháború, ugyanezek a küldetések egy modern háborús játékban eléggé felejthetőek lennének. A Battlefield 3-é végképp nem nyűgözött le, most elkezdtem a 4-et, az még gyengébb. És nem értem, miért, a Call of Duty-nak tudtak csinálni jó single részt, a Ghosts-ig bezárólag, meg a WWII-vel játszottam, és azok élvezetesek akár többszöri újrajátszásra is, pedig szkriptelt, meg nem épp Oscar-díjas sztori egyik sem.
Még a Bad Company 2 kimaradt, Originre egyszer megvettem, de soha nem volt letöltve se.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) RudY válasza Dilikutya (#20) üzenetére

RudY
(őstag)

Szerintem nyugodtan beszállhatsz a multiba, nagyon hasznos csapattag lehetsz akkor is, ha nem akarsz skilleskedni (medic, support), messze nem unalmas feladatok és nagy szükség van rájuk. :K

(#22) Dilikutya válasza RudY (#21) üzenetére

Dilikutya
(PH! félisten)

Nem multizok, az engem nem érdekel. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) hegegabi80

hegegabi80
(őstag)

NOh egyik részével se játszottam, itt az ideje kipróbálni. Este le is szedem, aztán hadd szóljon. Amúgy egész jól néz ki, tetszetős.

(#24) Joccc07

Joccc07
(őstag)

Nem vártam tőle túl sokat. De engem meggyőzött. Bár pre-order nem lesz. Majd behúzom akcióba.De ha melóba kapok egy kis prémiumot akkor lehet elcsábulok.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.