Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daveoff

    veterán

    válasz aram01 #32 üzenetére

    Sokaknak azért nem tetszett a BF4, mert más, mint a 3, talán nehezebb, és pont ezért szidják, ahogy mondod, mert nem megy nekik. Én valamiért nagyon hamar ráéreztem a 4-re, és ha most visszamegyek 3-ba, akkor csak úgy hullik az enemy, valamiért sokkal könnyebb.

    (#33) Zolar: Igen, sok volt a hiba, most már közel sincs annyi, és nagyon is jó játék, nincs alternatíva, bukáshoz köze nincs....

    [ Szerkesztve ]

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

  • noisia

    aktív tag

    válasz aram01 #32 üzenetére

    "szerintem nem ment neki és ezt a játékra fogta, ennyi."

    1.2 k/d - 162 óra játék.
    Azt azért erősnek tartom, hogy nem ment.

    Csak azt kicsit felháborítónak tartom, hogy az élettartama végére lett belőle játszható játék.
    Nekem pl hónapokig elfogadható sebességgel ment, majd lett valami frissítés és annyi. Elkezdtek teleportálni az egységek előttem, 120megás nettel. Újrapakoltam, de maradt a hiba. Akkor vagy 2 hónapig nem is játszottam vele. Majd egyszer kipróbáltam és megszűnt. Majd amikor kijött egy (mekkora is? 8 gigás, asszem) patch, na ott már fogtam a fejem. Feltelepült, majd lement az fps-em vagy 15el, a játszható szint alá.
    Mostanság megint volt valami frissités, most relatív jól megy, de nem ezt várná az ember a véres verejtékkel megkeresett pénzéért.

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

Új hozzászólás Aktív témák