Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noisia

    aktív tag

    Én tősgyökeres BF-es vagyok, nem tagadom. A BF4 óriás, brutális, szánalmasan fájó lebőgése után elkezdtem gondolkodni, hogy mégis mire kellene váltani, merthát meló után azért minden nap ki kell osztani a "napi fejadagot" :) ..

    Aztán olyanok jöttek szembe:
    - Gardenwarfare? (nem rossz, de az mégiscsak egy mese/ meg nem is fps)
    - Titanfall? (óriásrobotos b**iskodás, nem kössz)
    - valami COD? (soha / never / kizárt / nincs annyi sör)
    - CS:GO? (béna utánérzés a nagy elődhöz képest)

    És rá kellett jönnöm, hogy multiplayer szinten ENNYI(!!!) az összes valamirevaló választási lehetőség.

    Úgyhogy adtam egy esélyt a Hardline-nak. Nos meg kell mondjam, valamelyest pozitívan csalódtam benne.
    Sokkal jobban fut ugyanazon a pc-n, amin a BF4 épphogy játszható szintet produkál.
    Nekem üdítő az, hogy végre próbálkoztak valamivel, ami nem ugyanaz már az utolsó 4 rész óta.
    És valamennyire sikerült vegyíteni az újat a már jól bevált bf-es hagyományokkal.
    A hitbox maradt olyan furcsa,mint amilyen volt az előző részekben is, de ezt már megszoktam.
    A járművek irányítása viszont tényleg gáz kicsit, remélem addigra azon azért faragnak valamennyit :)
    Úgyhogy kíváncsian várom a megjelenést. Még nem döntöttem el, hogy megveszem-e, bár a BF4et már nagyon utálom a sok cheater meg káosz-játékmenet miatt.
    Meglátjuk, hátha ezt most összehozzák jobbra.

    ugyanitt keresek épkézláb ötleteket multifps-re pc-n ..

    [ Szerkesztve ]

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

  • noisia

    aktív tag

    válasz aram01 #32 üzenetére

    "szerintem nem ment neki és ezt a játékra fogta, ennyi."

    1.2 k/d - 162 óra játék.
    Azt azért erősnek tartom, hogy nem ment.

    Csak azt kicsit felháborítónak tartom, hogy az élettartama végére lett belőle játszható játék.
    Nekem pl hónapokig elfogadható sebességgel ment, majd lett valami frissítés és annyi. Elkezdtek teleportálni az egységek előttem, 120megás nettel. Újrapakoltam, de maradt a hiba. Akkor vagy 2 hónapig nem is játszottam vele. Majd egyszer kipróbáltam és megszűnt. Majd amikor kijött egy (mekkora is? 8 gigás, asszem) patch, na ott már fogtam a fejem. Feltelepült, majd lement az fps-em vagy 15el, a játszható szint alá.
    Mostanság megint volt valami frissités, most relatív jól megy, de nem ezt várná az ember a véres verejtékkel megkeresett pénzéért.

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

Új hozzászólás Aktív témák